Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 29 Ocak Çarşamba)

Vefat edenler (Bugün 29 Ocak Çarşamba)
  29 Ocak 2020

       1- Aşağısoku Mahallesi halkından, Aliye ÇELİK’in eşi, Mehmet, Süleyman, Hayati ÇELİK, Fatma ESER’in babaları, Müyesser, Aynur, Nevin ÇELİK, Kemal ESER’in kayınpederi, Hal Pazarı esnaflarından Manav; İhsan ÇELİK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Aşağısoku Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra mahalle mezarlığına defnedilecektir.

       2- Bolu Merkez Yuva Köyü halkından Fatma YILMAZ, Ayten BARIN, Metin ÇELİKBAŞ’ın babaları, Merhume Behiye (Safiye) ÇELİKBAŞ’ın eşi, YSE'den emekli, Kalıcı Konutlarda ikamet eden; Ali ÇELİKBAŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Yuva Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Cenaze namazından sonra Yuva Köyüne araç kaldırılacaktır.

        3- Seben İlçesi halkından Emine KUZU’nun eşi, İnci, Murat ve Suat KUZU’nun babaları, İrem ve Ömer KUZU’nun dedeleri; Rafet KUZU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Seben Merkez Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Seben Keskinli Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.,

         Saat 11:00 de Aktaş Cami önünden araç kaldırılacaktır.

       4- Bürnük Köyü halkından Merhum Hacı Yaşar CANKILDIR’ın eşi, Kemal, Ali, Recep CANKILDIR’ın anneleri; Sakine CANKILDIR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Bürnük Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        5- Orman İşletme Müdürlüğü’nden emekli Merhum Fazlı AYDIN’ın eşi, Rıdvan AYDIN, Meliha BAKIRCI’nın anneleri, Seyfettin BAKIRCI’nın kayınvalidesi, Yasemin-Berkay BAKIRCI, Müge-Koray VARLIK’ın anneanneleri; Nazlı AYDIN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Gölyüzü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

       6- Gerede İlçemiz Çukurca Köyü'nden merhum İbrahim Can'ın oğlu; Şemsettin CAN vefat etmiştir.

           Cenazesi Çukurca Köyü'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Çukurca Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 15:00’de Yeni Cami önünden araç kaldırılacaktır.

       7- Dörtdivan İlçemiz Sorkun Köyü halkından, Emine KURUKAHVECİ’nin babası, Eczacı Betül KURUKAHVECİ’nin dedesi, Sanayi Esnaflarından Saffettin KURUKAHVECİ’nin kayınpederi; İsmet ÖZALP Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Dörtdivan Sorkun Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak