BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Bolu'nun yararına ilk imza Baysal'dan !

Bolu'nun yararına ilk imza Baysal'dan !
  26 Ocak 2020

  Bolu'nun yararına ilk imza Baysal'dan ! Güney Çevre Yolu’nun ...

         Bolu'nun yararına ilk imza Baysal'dan ! 

         Güney Çevre Yolu’nun iptali için düzenlenen imza kampanyasına, ilk imzalar BAYSAL AİLESİ’nden geldi.  

        Bolu Platformu koordinatörlüğünde 48 STK ve muhtarların katılımı ile oluşturulan çalışma grubu’nun hazırladığı deklarasyon, İstanbul Yakacık’ta yaşayan 4 Bolulu tarafından imzalanarak kampanya başlamış oldu. Deklarasyonu imzalayan Ahmet Baysal, Solmaz Baysal, Mebrure Bağışgil ve İlhan Bağışgil ilerleyen yaşlarına rağmen, büyük bir heyecan ve sorumlulukla kampanyaya gönülden destek verdiler, Bolu ve Bolulular’ın zarar görmemesi için yapılan çalışmalara her zaman destek olacaklarını söylediler. 

        İmza merasimi sonrasında kısa bir açıklama yapan Ahmet Baysal; Bolululara selam ve sevgilerimi gönderiyorum, bu kampanyaya Bolululardan büyük bir destek bekliyorum, imza sayısının yüzbinlere ulaşmasını diliyorum dedi. 

   

   

  • ALİ 23 Şubat 2020 . 15:42

   HEPİMİZ VERGİ VERİYORUZ VE VERGİLERİMİZLE İYİ YA DA KÖTÜ BİR YOL YAPILMAKTA 3 VEYA 4 SENEDİR ÇALIŞILMAKTA İHALELER YAPILMAKTA ORAYA İŞ MAKİNALARI GİRİNCE HERKES KUZU İŞ BİTMİŞ YOL OLMUŞ 'BU PROJE İPTAL EDİLSİN DENİLMEKTE' VERGİLERİMİZ ZAMANSIZ İPTALLER İLE ZİYAN OLMASIN . SONUÇTA BOLUYA BÜYÜK BİR YATIRIM BU PROJE İLE BOLUYA BÜYÜK BİR BÜTÇE AYRILMIŞ BOLUNUN GELİŞMESİ İÇİN PROJELERİ DESTEKLEMEK LAZIM , HEDEFSİZ VE PROJESİZ BOLU MU İSTİYORSUNUZ
  • Metan28 Ocak 2020 . 22:17

   Düzceden geçen E-5 İstanbul yolunu kapatıp daha merkezi tarlalardan mı geçirmişler? Düzcede kalıcı konutlardan merkeze doğru ulaşımı sağlayacak çevre yolu yapmaya çalıştılar fakat doğru bir yol yapamadılar. Bolulu çevre yoluna karşı değil yolun güzergahına karşı. E 5 yolunun kapatılarak kapalı yüzme havuzunun kenarından, tamda bolunun merkezinden geçirilmesinin yanlış olduğunu, çevre yolunun amacına uymadığını söylüyor ve çevreye zarar vermeyen daha
  • Metin28 Ocak 2020 . 12:44

   Bolu her şeye karşı aynı standartlarda Düzce dede var çevre yolu
  • Aklı selim28 Ocak 2020 . 11:21

   Yolun yapılan iki kilometrelik kısmına bakınca projenin nasıl bir cevre felaketi olduğu ortaya çıkıyor. Tarlaları hafriyatla doldurup mevcut binaların ilk iki katının yol seviyesinin altında kalması sağlanmış. Bolunun tam ortasına Berlin duvarı örmek gibi bir şey. Yatırım zayi olmasın diyenler Bolu'nun duvar ile ikiye ayırmasına razı mı?
  • Erkan27 Ocak 2020 . 21:22

   Ya bu yolun az da olsa bir iki kilometrelik kısmi yapildi bu yatirim ne olacak oraya kadar gelmiş se bunun güzerğahını degistirin büyüksu deresinin iki yaninda 20 şer metrelik yol planı var oraya nakledin iptal etmek te nedir çözüm bulun ..
  • Aladağ 27 Ocak 2020 . 20:45

   Ak partinin gücü bu tarımsal ranttan geliyor. Ülkenin bütün illerinde bütün ilçelerindeki bu inşaat furyasından nasibini alanlar, rantın sefasını sürenler bu ülkenin temellerine dinamit attılar. Bunun sonuçlarını önümüzdeki kuşaklar çekecek. Bu enkazın kaldırılması nice nesilleri mahvedecek. Ülkenin en verimli tarım alanları ranta kurban edildi. Birgün gelecek insanlar betonun yenmedigini anlayacak.
  • Metin27 Ocak 2020 . 19:04

   Yahu bu imar planları 1980 li yıllarda yapılmış Herşeyi Allaaddinden bilirsiniz ya deprem olsa ondan bilirsiniz
  • vatandaş27 Ocak 2020 . 18:58

   çevre yolu gųzergahı fay hattı şimdiye kadar kimseyi dinlemediniz bari şu son Elazıģ depremini dinleyin,artık bilimi dinleyin,vicdanınınız varsa onu dinleyin vazgeçin çevre yolu talanįndan,Boluyu gelecek nesillere bırakın,yolun ardından imar gelir ve fay hattı üzerine bina yapar satarsįnız ,artık Allahtan korkun.
  • Halilovic27 Ocak 2020 . 11:56

   Her şeyi geçin ve biz öğrencilerin otobüs sorununu çözün Vallahi billahi perişan olduk öğrenci 1.85 nedir Bari verdiğimiz paranın hakkını alabilsek her seferinde ayakta kimin eli kimin cebinde gidiyoruz ayıptır günahtır duzeltin lütfen bu durumu
  • Bolux27 Ocak 2020 . 10:58

   Ocak ayı meclis kararlarında 2020/40 sayılı kararda çevre yolu planda gösteriyor.Belediye bu yolu yapılması niyetinde.yoksa o şekil niye kabul etsinler.
  • Tanju 27 Ocak 2020 . 02:24

   Bu alaadinin bıluya verdiği milyonlarca liralık zararları kim telafi edecek. Eyyyy Tanju Özcan sen bunları ört bas etmek için mi geldin? Bunlar senin gündemine neden girmiyor? Bu aladdini niçin bu kadar koruyorsun? Sen nasıl bir muhalefet partinin belediye başkanısın? Yazık sana !
  • ppolat26 Ocak 2020 . 21:37

   Akp il yöneticileri sakalı STK lara kaptırdı.Hayret!
  • ppolat26 Ocak 2020 . 21:34

   Boluda tek bir bina varmı tarım arazisi üzerine inşa edilmeyen.Ak parti dizginleri elinden tamamen mi kaptırdı diye endişe duyuyoruz.
  • Gerçekler26 Ocak 2020 . 20:31

   tarım arazileri yok oluyor çevre yolu olmasın haklısınız Orası çevre yolu olmasa bile imar planlı saha Dolayısıyla imar planını iptal edelim ve o civardaki arsaya dönüşmüş arazileride TARLA VASFINA geri döndürürsek eğer TARIMA katkı sağlamış oluruz Paşaköy ve Sandalların batısından itibaren imar planlarını iptal edersek o zaman tarım arazilerini korumuş oluruz Yoksa Çevre yolu iptal et orası yine yol kalacak biz imar planını iptal edelim
  • Ali26 Ocak 2020 . 18:31

   Çevre yolunun şehir içindeki trafiği şehir dışına çıkarması gerekirken tam tersi yapılmış. Güney Çevre yolunun güzergahı şehrin tam ortasından ve en verimli araziden geçirilmiş. Bu yol bu şekilde yapılırsa şehrin güneyi ile kuzeyini ayıran 7 metre yüksekliğinde bir set oluşturacağı söylenmektedir. Ayrıca çok fazla miktarda dolgu malzemesi kullanılarak çevre kirliliğine yol açılmış ve şehrin tam ortasında geçiş engeli yaratılmış olacağı düşüncesindeyim
  • Emekli esnaf 26 Ocak 2020 . 16:28

   İptal olursa şayet yapılan milyonlarca dolar masrafın ceremesini kim çekecek her şeyin bir bedeli yokmu bu imzalar şimdiye kadar neredeydi o yolun yapılması için önayak olanlardanmı korkuluyorduda ses çıkmadı şimdi öküz öldü ortakçılık bittimi acaba STK ların sesi çıkmaya başladı . yollar memleketlerin kan damarlarıdır bu saatten sonra bu işin geri dönüşü olmaz

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak