BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 19 Ocak Pazar)

Vefat edenler (Bugün 19 Ocak Pazar)
  19 Ocak 2020

         1- Kıbrıscık İlçemiz Alan Kuzca Köyü halkından, Merhum Mustafa ALTUNCU’nun eşi, Musa, Muhammet, Satılmış ALTUNCU, Erdoğan ADANIR, Ayşe BEYHAN ve Hatice BAHÇECİ’nin anneleri; Halime ALTUNCU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

  Cenazesi bugün Kıbrıscık ilçesi Alan Kuzca köyü caminde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        2- Akpınar Mahallesi halkından, Merhum terzi Ali KUYUMCU’nun eşi, Yücel KUYUMCU ve Yüksel ERSOY’un anneleri, Mehmet Ali ERSOY ve Hülya KUYUMCU’nun kayınvalidesi, Murat, Burcu, Ali Mert ve Hakan’ın babaanneleri ve anneanneleri; Nebahat KUYUMCU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Beşkavaklar Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

       3- Kürkçüler Mahallesi halkından, Merhum Mustafa ve Nazmiye ŞEN’in kızı, Mehmet ŞEN ve Huriye BAŞ’ın kardeşi; Safiye ŞEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Kürkçüler Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Mahalle mezarlığına defnedilecektir.

       4- İhsaniye Mahallesi halkından, Güler BİLGİLİ, Çetin ERSOY ve Gönül KOYUNCU’nun babaları; Mustafa ERSOY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Gerede ilçesi Göynükören Köyü Aykutlar Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        5- Bozarmut Köyü halkından, İzzet Baysal Mahallesi sakinlerinden, Yunus ve Emine ERKAN’ın torunu, Murat ERKAN’ın yeğeni, Hülya ÖZTÜRK’ün oğlu, Emre, Esra, Esma’nın kardeşi; Eray ACAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün İzzet Baysal Mahallesi Özayan Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çakmaklar Mezarlığı'na defnedilecektir.

       6-Gerede İlçemiz Kabiller Mahallesi halkından Hacı Sabri Sadıç’ın torunu Necati Sadıç’ın oğlu, telefoncu Samet Sadıç’ın ve Serhat Sadıç’ın abileri, Serpil Sadıç’ın eşi; Sabri SADIÇ Elim bir trafik kazası sonucu vefat etmiştir.

          Cenazesi bugün saat 12:00’da Kabiller Mahallesi Kaya Sokaktaki evinden alınarak Yeni Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehir Mezarlığı'na defnedilecektir. 

          7- Sazakiçi Karamanlar Köyü halkından, Hayrettin, Seyfettin, Bahattin ÖZCAN ve Seher YURDAGÜL’ün babaları, Rafet YURDAGÜL’ün kayınpederi; Nuri ÖZCAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Karamanlar Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       8- Gerede İlçemiz Sapanlı Urgancılar Köyü'nden Adalıgillerden merhum Hacı Ahmet Mutlu’nun eşi, Seyit Ahmet ve Ramazan Mutlu, Mürvet Can’ın Anneleri Seyit Mehmet Mutlu ve Emine Çelikbaş’ın Analıkları; Hacı Ayşe MUTLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün saat 12:00’de Kitirler Mahallesi Ramazan Dede Caddesi Tepe Apartmanı'ndaki evinden alınarak Yeni Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Sapanlı Urgancılar Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak