Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 18 Ocak Cumartesi)

Vefat edenler (Bugün 18 Ocak Cumartesi)
  18 Ocak 2020

       1- Mengen İlçesi Düzağaç Köyü Kılavuzlar Mahallesinden Zihni YILMAZ’ın eşi, Kemal, Zeki, Mustafa, Süleyman ve Cengiz YILMAZ’ın anneleri; Mintaze YILMAZ vefat etmiştir.

         Cenazesi bugün Düzağaç Köyü Kılavuzlar Mahallesinde kılınacak ikindi ve cenaze namazının ardından aile mezarlığında defnedilecektir.

        2- Mudurnu ilçesi Göllüören köyü halkından Merhum İsmail ÖZDEMİR’in  eşi, İsmail ve Şaziye ÖZDEMİR’in anneleri; Hayriye ÖZDEMİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Mudurnu ilçesi Göllüören Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       3- Sümer Mahallesi halkından Merhum Kadir KAYA’nın eşi, Zeliha DİNÇEL ve Hüseyin KAYA’nın anneleri, Ali DİNÇEL’in kayınvalidesi; Fatma KAYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Çankırı ili Ilgaz ilçesi Kale köyü mezarlığına defnedilecektir.

       4- Kol Köyü halkından Merhum İsmail AKDOĞAN’ın oğlu, Mahmure AKDOĞAN’ın eşi, Aynur Sebahat, Zafer, Fikret ve Zeynep AKDOĞAN’ın babaları, Melek, Ahmet ve Sadettinin abileri; İlyas AKDOĞAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Kol Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       5- Karamanlı Mahallesi halkından Nazım ERSOY’un eşi, Mehmet Ali ve Kamil Metin ERSOY’un anneleri, Yüksel ve Mediha ERSOY’un kayınvalidesi, Mehmet, Celal ve Sabri BAŞKALYONCU’nun kardeşi, Murat, Ayşegül, Hakan ve Efe ERSOY’un babaanneleri; Sabriye ERSOY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Karamanlı Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

        6- Karacasu Beldesi halkından Muzaffer ERBİLEN’in eşi, Karacasu Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Mustafa ERBİLEN ve Nezaket MAT’ın anneleri; Mürvet ERBİLEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Karacasu Beldesi Santral Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Karacasu Mezarlığı'na defnedilecektir.

       7- Yukarısoku Mahallesi halkından Huriye ÇAMLIOĞLU’nun eşi, Ahmet Oto Galerinin sahibi Ahmet ÇAMLIOĞLU ve Seher ÇAMLIOĞLU’nun babaları; Mustafa ÇAMLIOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Yukarısoku Mahallesi Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

        8- Mudurnu ilçesi Cuma köyü halkından Ömer KORKMAZ’ın eşi; Bedriye KORKMAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Mudurnu ilçesi Cuma köyü caminde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak