Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Emine Hanım’ı bir yere başkan yardımcısı yapmadınız

Emine Hanım’ı bir yere başkan yardımcısı yapmadınız
  16 Ocak 2020

  Emine Hanım’ı bir yere başkan yardımcısı yapmadınız Her hangi ...

        Emine Hanım’ı bir yere başkan yardımcısı yapmadınız 
        Her hangi bir yere başkan yardımcısı olamamanın sıkıntısı ile Bolu ve Düzce sınırları arasında adeta mekik dokuduğu söylenen eski Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, toplantı ve açılışlarda baş köşede yerini alarak kulis faaliyetlerine devam ediyor.       
         Düzce Belediyesi’ne bile başkan yardımcısı olabilmek için kulis yaptığı söylenen eski Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, bugün de Sosyal Hizmet İl Müdürlüğü tarafından kurulan Hayır Çarşısı’nın açılışında CHP’li İl Genel Meclisi üyesi Erhan Beykoz ile sohbet ederken görüntülendi. 
       Bolu’da hemen hemen bütün açılışlarda ve toplantılarda baş köşede yerini alan Emine Davarcıoğlu’nun kendisini bir yere başkan yardımcısı yaptıramadığı için üzüntü içinde olduğu söyleniyor.   
   

  • Nasıl bir üslup bu18 Ocak 2020 . 18:50

   Gerçekten bu gazete doğru bir tespitte bulunmuş
  • Makam Sevigisi17 Ocak 2020 . 11:15

   Arkasından bir hayır dua edeni yok (aylinden başka) çıkmış başkan yardımcısı olacam diye uğraşıyor. O makam koltukları öyle bir illet ki sigaradan daha zararlı. başladın mı bırakamıyorsun
  • Yaşar17 Ocak 2020 . 08:53

   Yaş haddinden emekli olması bir yerlere başkan yardımcısı olasına engel değil ki. Bolu'da bir sürü kadın derneği var. Bu derneklere de üye olmak istedi ama alınmadı. Hatta beni derneğe almıyorlar diye genel merkezlerine kadar şikayet etti. Ama o derneklere yine alınmadı. Yani bir dernekte başkan yardımcısı olsa o da yetecek belki ama olmayınca olmuyor işte.
  • Deyalla17 Ocak 2020 . 03:54

   Doymaz bunlar.
  • Terzi Recep16 Ocak 2020 . 21:11

   Otursun evinde bu yaştan sonra torunlarına baksın.Altın günlerine girsin.Kimse senden hizmet beklemiyor.Zamanında ek ödenek diyerek kendinize fazladan para ödetmişsiniz ömür sonuna kadar yeter.
  • Baskan16 Ocak 2020 . 18:43

   Boş boş konuşmayın kadın yaş haddinden emekli başkan yardımcısı olması için yaşınımı küçültecek Doğru haber yapında vatandaşın vaktini almayınnn
  • Habib DOGRU16 Ocak 2020 . 17:33

   Emine DAVARCIOGLU Bolu Belediyesinde Tanju ÖZCAN ile çalışabilir aslında.. Nasılsa sadece Belediye Başkanı değişti Bolu'da.. Emine Davarcıoğlu dışında, pek başka da bi değişiklik görmedik, eski belediye yönetiminden.. Artık gelecek secime beraberce yol alırlar hayırlısıyla.. :)

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak