BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 15 Ocak Çarşamba)

Vefat edenler (Bugün 15 Ocak Çarşamba)
  15 Ocak 2020

       1- Köroğlu Mahallesi halkından, eski nakliyecilerden Cevat İNANÇ’ın oğlu, Mübeccel İNANÇ’ın eşi, Çiğdem, Emine, Cihan İNANÇ’ın babaları; Cihat İNANÇ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Köroğlu Mahallesi Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

        2- Kıbrısçık İlçesi Belen Köyü Çukur Mahallesi halkından, Merhum Muhammed ve Hadise AKMAN’ın oğlu, Hatice KUŞ, Mustafa AKMAN,ın kardeşi, Ramazan, Mehmet, Muhammed, Soner, İsa ve Recep AKMAN’ın babaları; Hüseyin AKMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Belen Köyü Çukur Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

         Saat 10:30 da Aktaş Cami önünden araç kaldırılacaktır.

       3- Merhum İsmail KARATAŞ’ın eşi, Ayşe VURAL,Hikmet VURAL, Nimet TABAK’ın anneleri; Hatice KARATAŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Tepecik Mahallesi Merkez Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Sümer Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

       4- Gerede İlçemiz Hacılar Köyü'nden merhum Hacı Yunus Peker'in hanımı, merhum Abuzer Peker'in annesi, Emre Peker'in babaannesi; Müzeyyen PEKER vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün Hacılar Köyü'nde kılınacak cenaze namazı sonrası Hacılar Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12:00’de Yeni Cami önünden araç kaldırılacaktır.

       5-Gerede İlçemiz Macarlar Köyü'nden Hüseyin ve Bilal Şener'in babaları, yufkacı Kemal ve Mustafa Çakmak'ın enişteleri emekli Ormancı; Faruk ŞENER vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün Macarlar Köyü'nde kılınacak cenaze namazı sonrası Macarlar Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak