Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 12 Ocak Pazar)

Vefat edenler (Bugün 12 Ocak Pazar)
  12 Ocak 2020

        1- Ömerler köyü halkından Naci GÖKDEMİR’in eşi, Murat GÖKDEMİR, Sevim GÖKDEMİR ve Seyhan ÖZCAN’ın anneleri, Mithat GÖKDEMİR ve Leyla AKBULUT’un babaanneleri, Onur, Özlem ve Özcan’ın anneanneleri; Şaziye GÖKDEMİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Ömerler Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

      2- Gerede İlçemiz Demirciler Mahallesi'nden Kemerci esnafı Sedat Atay’ın Babası, Mustafa Atay’ın abisi Recep Bayraktar ve Yakup Kutlugün’ün kayınpederi, Gerdersan’dan emekli; Hacı Selahattin ATAY vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün 11:45’de Demirciler Mahallesi Kodaloğlu Sokak'taki evinden alınarak Yeni Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çoğullu Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

       3- Gerede İlçemiz Demirciler Mahallesi'nden merhum Zeki Demirkol’un abisi Durmuş Demirkol ve Sevinç Güngör’ün Babaları, Ahmet Güngör’ün Kayınpederi , Bülent ve Levent Demirkol’un Dedeleri; Kara Kemal DEMİRKOL vefat etmiştir.

          Cenazesi bugün saat 11:30’da Yeni Mahalle Eyüp Sultan Caddesi'ndeki evinden alınarak Yeni Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası şehir mezarlığına defnedilecektir.

       4-Gerede İlçemiz Samat Köyü'nden merhum Kore Gazisi Basri Yıldırım’ın eşi; Abdurrahman Yıldırım’ın Annesi; Sinan ve Sefa Yıldırım’ın Babaannesi; Ahmet Gülmez, İsmail Özdoğan ve Veysel Yıldırım’ın Kayınvalideleri; Fatma YILDIRIM vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün Samat Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Samat Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12:00 de Yeni Cami önünden araç kaldırılacaktır.

        5- Mengen İlçemiz Yumrutaş Köyü'nden Merhum Necati Yumrutaş’ın eşi; Emine YUMRUTAŞ vefat etmiştir. 

         Cenazesi bugün Yumrutaş Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazının ardından köy mezarlığında defnedilecektir.

      6- Mengen İlçemiz halkından Cemal Kansu’nun kayınvalidesi, Küçükkuz Köyü Avlanlar Mahallesi'nden; Nedime TÜREL vefat etmiştir. 

       Cenazesi bugün Avlanlar Mahallesi'nde kılınacak öğle ve cenaze namazının ardından köy mezarlığında defnedilecektir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak