BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Hikmet Cop son yolcuğuna uğurlandı

Hikmet Cop son yolcuğuna uğurlandı
  10 Ocak 2020

   Köşe yazarı arkadaşımız Mustafa Cop’un Babası Emekli Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş Ahmet Hikmet Cop, bugün Siteler Camii'nde düzenlenen askeri tören ve cenaze namazının ardından Şehitler Mezarlığı'nda son yolculuğuna uğurlandı. Cenazeye çok sayıda vatandaş katıldı.

  Hikmet Cop son yolcuğuna uğurlandıHikmet Cop son yolcuğuna uğurlandı

       Hikmet Cop son yolcuğuna uğurlandı
         Köşe yazarı arkadaşımız Mustafa Cop’un Babası, Emekli Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş Ahmet Hikmet Cop, bugün Siteler Camii'nde düzenlenen askeri tören ve cenaze namazının ardından Çığırtkanlar Mezarlığı'nda son yolculuğuna uğurlandı. Cenazeye çok sayıda vatandaş katıldı. Kalabalık camiinin bahçesine sığmayınca, cemaatin bir kısmı cenaze namazını caminin içinde kıldı. 

        Bolu yerel basınında köşe yazarlarından Mustafa Cop, Prof. Dr. Ruziye Cop ve Alparslan Cop’un babaları, Emekli Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş Ahmet Hikmet Cop geçtiğimiz gün tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

        Merhum Ahmet Hikmet Cop için Siteler Camii'nde askeri cenaze töreni düzenlendi. Törene ilimiz idari ve mülki amirleri, siyasiler, STK temsilcileri, akademisyenler, gazeteciler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Kalabalık camiinin bahçesine sığmayınca, cemaatin bir kısmı cenaze namazını caminin içinde kıldı. 

        Merhum Hikmet Cop’un naaşı cuma ve cenaze namazından sonra askeri manganın omuzlarında cenaze aracına taşındı. Hikmet Cop’un naaşı Çığırtkanlar Mezarlığı'nda yakınları ve sevenlerinin dualarıyla toprağa verildi. Mustafa Cop, 5 ay önce de annesi İlhan Cop’u kaybetmişti.

        BolununSesi Gazetesi olarak Cop Ailesi'ne başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. 

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak