BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Hastanelerimize “Uluslararası Sağlık Turizmi Yetki Belgesi”

Hastanelerimize “Uluslararası Sağlık Turizmi Yetki Belgesi”
  9 Ocak 2020

  Hastanelerimize “Uluslararası Sağlık Turizmi Yetki Belgesi” T.C. Bolu Valiliği ...

  Hastanelerimize “Uluslararası Sağlık Turizmi Yetki Belgesi”

          Hastanelerimize “Uluslararası Sağlık Turizmi Yetki Belgesi”
          T.C. Bolu Valiliği Bolu İl Sağlık Müdürlüğü tarafından “Uluslararası Sağlık Turizmi Yetki Belgeleri” kurumlarına teslim edildi.

        T.C. Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda; ilimizde Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi ve Bolu İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi “Uluslararası Sağlık Turizmi Yetki Belgesi” almaya hak kazanan hastanelerimizden oldu.

        Bolu İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammed Emin DEMİRKOL tarafından; Uluslararası Sağlık Turizmi ve Turistin Sağlığı hakkında Yönetmelik kapsamında, yetkinlik kriterlerine ve Yönetmeliğin genel esaslarına uyarak, uluslararası sağlık turizmi faaliyetinde bulunmaya hak kazanan Bolu İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi yetkililerine “Uluslararası Sağlık Turizmi Yetki Belgesi” düzenlenen tören ile teslim edildi.

         Bu belge ile hastanelerimiz uluslararası tüm hastalara hizmet verecek kriterlere sahip olduğunu ve üst kaliteye ulaştığını da belgelendirmiş oldu.

  • ali13 Ocak 2020 . 08:44

   Sağlık kurumlarını biraz dolaşsanız da nasıl bir durum da olduğunu yerinde görseniz. ????
  • Deyalla12 Ocak 2020 . 02:07

   Sayın Metin Çelik, Şırzat hocayı neden aralarına almadılar biliyor mu sun, Şırzat hoca devir adamı değil devlet adamı. Vekil olmak isteyen taklacı güvercin de aşif şovmeni.
  • metin çelik 10 Ocak 2020 . 23:40

   Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon eğitim ve araştırma hastanesinin hastalarının daha çok inme geçirmiş felçli hastalarımız olduğu gibi herhangi bir kazada ya da yaralanma sonunda fizik tedavi gören insanlarımız olduğuna vurgu yapar Sn Sağlık il müdürü Keşge Yanında oranın kurucusu ve o bilimin en üst bilgini olan Tıp Fakültesinin Eski Dekanı Prof Dr Şirzat ÇOĞALGİL hocayı da yanlarına analarak resim çektirselerdi alanı görev yeri başka olan genç bir akademisy
  • metin çelik 10 Ocak 2020 . 23:35

   Yorum Yapacağım ama olmayacak bana yakışmayacak . Hastanelerin uluslararası , Ulusal da değil Sağlık Turizmi Ya kardeşim insanlar hastanelere Turizm amaçlı mı başvuruda bulunurlar yani hasta olmayan hasta ve yakınlarının hastanelerde ne işi bar kardeşim ayıp ya. yani sağlık kurumları bu kadar ayağa düşürülemez aksini iddia edenler resme baksınlar birisi milletvekili olmak için ne yaptığını bilmeyen diğerleri de onun çevresinde bir biçimde örgütlenmiş bir gu

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak