Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 8 Ocak Çarşamba)

Vefat edenler (Bugün 8 Ocak Çarşamba)
  8 Ocak 2020

       1- Mudurnu İlçesi Taşkesti Beldesi halkından, Taşkesti Orman İşletme Müdürlüğü'nden emekli Sabri DURUKAN’ın annesi; Hayriye DURUKAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi bugün Taşkesti Karaçomak Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        2- Karacaağaç Mahallesi halkından Merhum İzzet ve Fethiye CAMCI’nın oğlu, Bedriye GÜLDEREN’in eşi, Mete-Nurçin GÜLDEREN’in babaları; Tacettin GÜLDEREN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Karacaağaç Aşağı Mahalle Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra mahalle mezarlığına defnedilecektir.

       3- Bünüş Köyü halkından Merhum Hüsnü DERELİOĞLU’nun eşi, Sanayi Esnaflarından Nazar Yemek Fabrikası sahibi Nevzat DERELİOĞLU ve Sanayi Esnaflarından Kadir DERELİOĞLU’nun anneleri, Sinan DERELİOĞLU, Melek YAVUZER, Huri ALAN, Dilan AYTAR’ın babaanneleri; Hatice DERELİOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi bugün Sazakiçi Bünüş Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

          Saat 11:00 de Uğur Mumcu Parkı yanından araç kaldırılacaktır.

        4- Dörtdivan Kılıçlar Köyü'nden Kazanlar Köyü Muhtarı Şaban Can, Nüfus personeli Vahit Çevik, Göynükören Köyü'nden Numan Yastıkçıoğlu, Yeşilvadi Köyü'nden Ankara SGK personeli İsmail Açıkalın ve Mehmet Türker'in kayınpederleri; Mehmet ALİ DUYMAZ vefat etmiştir.

         Cenazesi bugün Dörtdivan Kılıçlar Köyünde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Dörtdivan Kılıçlar Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

         Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12:00’da Yeni Cami önünden araç kaldırılacaktır.

          5- Merhum Yunus ALBAYRAK ve Merhume Hacer ALBAYRAK’ın oğlu, Kahraman, Vedat, Merhume Gülay ALBAYRAK, Asuman ERSÜMER, Merhume Aysu MATARACI’nın kardeşleri; Teoman ALBAYRAK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

       6- Çıkınlar Mahallesi halkından, Hakkı ve Şeref ÖZTÜRK’ün oğlu, Sevim ÖZTÜRK’ün eşi, Elif MAT’ın kardeşi; Ercan ÖZTÜRK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Çaygökpınar Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak