BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

 Allah herkese böyle güzel cenaze törenleri nasip etsin 

 Allah herkese böyle güzel cenaze törenleri nasip etsin 
  7 Ocak 2020

  Ölümün güzeli olmaz elbet, ama Allah herkese böyle güzel cenaze törenleri ile son yolculuğa uğurlanmayı nasip etsin diyoruz. 

   Allah herkese böyle güzel cenaze törenleri nasip etsin  Allah herkese böyle güzel cenaze törenleri nasip etsin  Allah herkese böyle güzel cenaze törenleri nasip etsin  Allah herkese böyle güzel cenaze törenleri nasip etsin  Allah herkese böyle güzel cenaze törenleri nasip etsin 

           Allah herkese böyle güzel cenaze törenleri nasip etsin 
          “Bolumuzun güzel insanları son günlerde adeta sıraya geçmişçesine birer birer gidiyor” demiştik, Sabahattin Kalaycıoğlu ağabeyimizin vefat haberini alır almaz gazetemizde bu başlığı atarak Selanik Türküsü’ndeki gibi, “Aman ölüm zalim ölüm üç gün ara ver” demek istedik. 
          Sabahattin Ağabeyimiz sen güzel bir insanmışsın ki, neredeyse bütün Bolu Alpağut Mahallesi’ne kadar gelerek cenazende hep birlikte saf tuttu. Soğuk ve kar yağışına rağmen, hep birlikte Alpağut Mahallesi Mezarlığı’nda son yolculuğunuzda sizi dualarla uğurladı. Ve sizi ne çok severmiş ki, aynı gün vefat eden Kayınvalideniz de İstanbul’da toprağa verildi. 
            Ölümün güzeli olmaz elbet, ama Allah herkese böyle güzel cenaze törenleri ile son yolculuğa uğurlanmayı nasip etsin diyoruz. 
             BolununSesi Gazetesi olarak Sabahattin Kalaycıoğlu ağabeyimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz. 
   

  • Esat Canpolat14 Ocak 2020 . 02:12

   Allah rahmet eylesin. Tüm aileye başsağlığı dilerim. Allah geride kalanlara sağlıklı, uzun ömürler versin.
  • Sabahattin Cankan Turan 29 Ocak 2020 . 01:37

   Bu denli guzel ve degerli bir insanin torunu oldugum ve hayata boyle guzel bir ogretmen ile basladigim icin cok sansliyim. Bu dunyada yasamini tamamlamis olmasina ragmen bu acili gunlerimizde aldigimiz taziyelere istinaden gorduk ki o kadar cok insanin hayatina dokunup guzel anilar biriktirmis ki ailesi olarak acimizin yaninda mutluluk duyduk. Taziyelerini ileten acimizi paylasan herkese tesekkur ederiz. HOSCAKAL SABAHATTIN KALAYCIOGLU HUZUR ICINDE UYU...
  • Sabahattin Cankan Turan 19 Ocak 2020 . 01:33

   Oncelikle Bolunun Sesi ailesine Kalaycioglu ve Turan ailesi olarak bu guzel haber icin tesekkur ederiz. Sabahattin Kalaycioglu (dedem) gerek is adami kimligi gerekse sosyal kimligi ile "klas" kelimesinin vucud bulmus hali olmustu. Acik goruslulugu ve Ataturkcu dusunce yapisinin agir basmasi sebebiyle her zaman basta ben olmak uzere bir cok gencin ornek timsali olmustur. Cok degerli bir abimizin deyimiyle: "Yasayan kutuphane" sifatinin en cok yakistigi bambaska bir kultur seviyesine sahipti.
  • Işıklar içinde uyu8 Ocak 2020 . 23:27

   Tanrı seni korusun
  • Recai Ş ENLİK 8 Ocak 2020 . 11:50

   Merhuma Allah'tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz...
  • Güler erman Baldızı8 Ocak 2020 . 11:42

   Çok sevgili eniştem, güzel insan nurlar da yat.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak