2021'de olursa bir şikayet, ölümden olsun…

Unutulmaz Doğa Tatilleri İçin En Çok Tercih Edilen Abant Otelleri

Unutulmaz Doğa Tatilleri İçin En Çok Tercih Edilen Abant Otelleri
  4 Ocak 2020

  Unutulmaz Doğa Tatilleri İçin En Çok Tercih Edilen Abant Otelleri ...

  Unutulmaz Doğa Tatilleri İçin En Çok Tercih Edilen Abant Otelleri

          Unutulmaz Doğa Tatilleri İçin En Çok Tercih Edilen Abant Otelleri 

          1970’li yıllarda Yeşilçam filmlerinin çekimlerine ev sahipliği yapan Abant, eşsiz doğal güzellikleri ile günümüzde yılın dört mevsimi ziyaret edilen noktalar arasında yer alır. Yaz, kış ve bahar aylarında doğanın devinimi ile birbirinden farklı doğa manzaralarını izleyebileceğiniz bölge, özellikle sakin ve dinlenebileceğiniz bir tatil için ideal olanaklara sahiptir. Abant’ta farklı zevklere ve bütçelere uygun konaklama seçenekleri bulunur. Genellikle yılın dört mevsimi hizmet veren tesisler, otel ve pansiyon şeklinde gruplandırılabilir. SPA otelleri, son dönemde Abant’ın en çok tercih edilen tesisleri arasında yer almaktadır. Abant kalacak yerler arasında göl kenarına yakın tesislerin yanı sıra, Abant sapağı civarında pansiyon seçenekleri de mevcuttur.  

  Göl Kenarında Doğanın Tüm ihtişamına Tanık Olacağınız Bir Tatil İçin Büyük Abant Oteli 

  Büyük Abant Oteli, misafirlerine doğa ile iç içe ve keyifli bir konaklama deneyimi vadetmektedir. Uçsuz bucaksız bir ormanın içerisinde ve göl kenarında konuklarını ağırlamakta olan tesis, Bolu şehir merkezine 40 km, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 237 km ve Bolu Otogarı’na ise 32 km mesafede yer almaktadır. Huzur dolu bir doğa tatilini lüks olanaklarla şekillendirmekte olan tesisin rahat ve şık 202 odası bulunmaktadır. Büyük Abant Oteli misafirlerini yarım pansiyon konseptinde ağırlarken, tesis bünyesinde farklı damak zevklerine hitap edecek seçeneklere sahip 2 adet a la carte restoran bulunmaktadır.  

  Doğanın sunduğu huzura, keyif ve eğlence katmakta olan Büyük Abant Oteli’nde 2 adet kapalı yüzme havuzu ve tenis, bilardo, binicilik, paintball, basketbol gibi aktivite seçenekleri sunulmaktadır. Rahatlamak ve dinlenmek isteyen misafirler içinse zengin SPA olanakları yer almaktadır. Yılın dört mevsimi misafirlerine Abant’ın eşsiz doğasını cömertçe sunmakta olan Büyük Abant Oteli’ni daha detaylı incelemek için https://buyukabantoteli.com/ ‘a tıklayabilirsiniz.  

  Abant’ın En Güzel SPA Oteli Bolu Koru Hotels Spa & Convention 

  Doğa tatillerinin vazgeçilmez noktası Abant’ta, tabiatın sunduğu huzuru, lüks olanaklar ve modern mimari ile ustaca harmanlamakta olan Bolu Koru Hotels Spa & Convention, zengin aktivite seçenekleri ve dinlenme olanakları ile dikkat çekmektedir. Bolu şehir merkezine 15 km, Abant Gölü'ne 23 km ve Ankara Esenboğa Havalimanı'na 200 km mesafede yer almakta olan tesisin birbirinden şık ve kullanışlı 187 odası bulunmaktadır. Geniş alanı ile keyifli anlara ev sahipliği yapmakta olan tesis konuklarına yarım pansiyon konseptinde hizmet vermektedir. Tesis bünyesinde ayrıca 1 adet a la carte restoran bulunmaktadır.  

  Hem dinlenip hem de eğlenebileceğiniz anlar yaratmak adına özenle dekore edilmiş olan Bolu Koru Hotels Spa & Convention’da 1 adet açık yüzme havuzu, açık – kapalı çocuk havuzu ve 2 adet kapalı yetişkin havuzu hizmet verirken, kapalı havuzların biri yalnızca bayanların kullanımına açıktır. SPA olanakları ile ön plana çıkan tesiste, ürk Hamamı, Sauna, Tuz Odası, Dinlenme Salonu, Taş Yataklar, Su Yatakları, Kar Çeşmesi gibi olanakların yanı sıra kadın SPA bölümü konfor sunmaktadır. Birbirinden özel iş ve eğlence hizmetlerine sahip olan Bolu Koru Hotels Spa & Convention’da kusursuzluğu deneyimlemek için tesisin web sitesi olan https://www.bolukoruhotels.com/ adresini ziyaret etmeniz yeterlidir.  

  Abant’ın En Çok Tercih Edilen Butik Oteli Abant Yeşil Ev Masal Evleri 

  Abant’ın adeta bir masal dünyasını yansıtan doğası ile iç içe ve doğal mimarisi ile dikkat çeken Abant Yeşil Ev Masal Evleri, misafirlerini çocukluklarında dinledikleri masalların büyülü dünyasına davet etmektedir. Abant Gölü Milli Parkı’na 15 km uzaklıkta yer almakta olan tesis, yemyeşil ağaçların size huzur dolu tatilinizde eşlik edeceği bir deneyim vadetmektedir. Oda kahvaltı konseptinde konuklarını ağırlamakta olan tesis, Bilginin Evi, Uykucunun Evi, Ağaç Ev, Utangaç Ev gibi konaklama seçenekleri ile Şirinlerin dünyasını yeniden yaşamanız için tasarlanmıştır. Tesis bünyesinde yer alan açık ve kapalı restoranda gün boyu en doğal ve sağlıklı lezzetler misafirler ile buluşturulmaktadır. Şehrin stresinden uzaklaşarak, kendinizi huzuru dolu bir masal dünyasına bırakmak isterseniz http://www.abantyesilev.com/ ile tatilinizi planlayabilirsiniz.  

  Abant’ın Eşsiz Doğasını En Lüks Otelinde Yaşamak İsteyenler İçin Abant Palace Hotel 

  Kusursuz bir doğanın içerisinde, misafirlerine ihtişamı ve lüksü yaşatmakta olan Abant Palace Hotel, sıradan bir doğa tatilini, eşsiz bir dinlenme deneyimine dönüştürmektedir. Esenboğa Havalimanı’na 230 km, Gerede’ye 15 km ve Bolu şehir merkezine 34 km uzaklıkta yer almakta olan tesis, oldukça şık ve lüks 165 odaya sahiptir. Konuklarını yarım pansiyon konseptinde ağırlayan tesis bünyesinde ayrıca 1 adet a la carte restoran bulunmaktadır.  

  Doğa tatilinizi en keyifli şekilde gerçekleştirmeniz için zengin seçenekler sunmakta olan tesiste, 1 adet kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna, masaj olanakları, dinlenme alanları gibi alternatifler yer almaktadır. Tatilini şansa bırakmak istemeyenler için bölgenin en köklü otelleri arasında yer alan Abant Palace Hotel, https://www.taksimotelcilik.com.tr/tr/abant-palace-otel web sitesi üzerinden hizmet vermektedir.  

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak