Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 6 Ocak Pazartesi)

Vefat edenler (Bugün 6 Ocak Pazartesi)
  6 Ocak 2020

        1- Seben İlçesi Değirmenkaya Köyü halkından, İzzet KAPLAN’ın eşi, Gülşen BOZKURT, Bayram KAPLAN’ın anneleri, Sema KAPLAN ve İbrahim BOZKURT’un kayınvalidesi; Fatma KAPLAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Seben Merkez Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Değirmenkaya Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

       2- Çamyayla Köyü halkından Metin AYAN’ın annesi; Rabia AYAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Çamyayla Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       3- Mudurnu İlçesi Örencik Köyü halkından, İsmail KARAGÖZ’ün eşi; Mükerrem KARAGÖZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Mudurnu Örencik Köyü Camii'nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        4- Yukarısoku Mahallesi halkından, Kemalettin DEMİRBAŞ’ın eşi, İbrahim DEMİRBAŞ’ın annesi; Makbule DEMİRBAŞ  Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Yukarısoku Mahallesi Yukarı Camii'de kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra mahalle mezarlığına defnedilecektir.

      5- Mengen İlçemiz din görevlilerinden Mehmet DERİN’in kayınvalidesi; Makbule ÇIBASMAZ Vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün saat 11.0 de Devrek Gürbüzler Köyü Çıbasmaz Mahallesi'nde evinin önünde kılınacak cenaze namazının ardından aile mezarlığında defnedilecektir.

        6- Bünüş Köyü halkından, Merhum Molla Ahmet ve Merhume Şerife ÖZDEMİR’in oğlu, Merhume Ayşe ÖZDEMİR’in eşi, Beratiye, Selami, Recai, Mustafa ve Rahmi ÖZDEMİR’in babaları; Necati ÖZDEMİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi bugün Bünüş Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       7- Alıçören Köyü halkından Yusuf TURHAN’ın eşi, Beyhan TURHAN, Reyhan ve  Seyhan KONUK’un anneleri; Raziye TURHAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Alıçören Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

      8- Çıkınlar Mahallesi halkından, Merhum Şerafettin ve Fikriye KOCABAŞOĞLU’nun oğulları, Devlet Hastanesi Hemşirelerinden Aliye KOCABAŞOĞLU’nun eşi, Onur ve Okan KOCABAŞOĞLU’nun babaları, Mehmet KOCABAŞOĞLU ve Defterdarlık Memuru Zehra ÇEŞMECİ’nin kardeşleri; Ahmet KOCABAŞOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Çıkınlar Mahallesi Yukarı Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra mahalle mezarlığına defnedilecektir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak