Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 4 Ocak Cumartesi)

Vefat edenler (Bugün 4 Ocak Cumartesi)
  4 Ocak 2020

       1- Tekkedere Köyü halkından, Safiye CAN’ın eşi, Suzan CAN, Kezban KARAKÖSE, Hülya BAKIN’ın babaları, Nezaket ONSEKİZ ve İdris CAN’ın abisi; Durmuş CAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Çıkınlar Mahallesi Aydın Şenol Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

       2- Merhum Mehmet YAPICI ve Merhum Tahsin YAPICI’nın kardeşi, Şerafettin, Nizamettin ve Dr. Murat YAPICI’nın amcaları, Dr. Kaan COŞKUN, Dr. Zuhal YAPICI COŞKUN, Süleyman TASKER ve Nihal YAPICI TASKER’in babaları, Zehra YAPICI’nın eşi, adliyeden emekli; Cemalettin YAPICI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Sümer Mahallesi Merkez Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Emen Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

       3- Sağlık Mahallesi halkından, İsmail, Kadir ve Osman EĞRİ’nin babaları, Mürsel DİŞLİ ve Yusuf TOKMAK’ın kayınpederi; Recep EĞRİ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Sağlık Mahallesi Hacı Mahmut Ericek Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

       4- Tabaklar Mahallesi halkından, Köroğlu tv’nin reklam ve halkla ilişkiler müdürü Şerafettin ÖZKAYA’nın eşi, Filiz ÖZKAYA’nın annesi, Kardelen Matbaası'nın sahibi Nurettin, Abdullah ve Fikret ÖZKAYA’nın yengeleri; Mesude ÖZKAYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

       5- Mengen İlçemiz Sofular Köyü Deyişler Mahallesi sakinlerinden Bakkal Hacı Ahmet Kutlugün'ün eşi, İmam Hatip Lisesi'nden emekli Yusuf Kutlugün'ün yengesi, Mengen İlçemiz esnaflarından İsmail ve Belediye Meclis Üyesi Uğur Kutlugün'ün büyükanneleri, Eyüp ve Hüseyin Özsöz'ün ablaları, Sedat Atay'ın kayınvalidesi; Fatma KUTLUGÜN vefat etmiştir.

         Cenazesi bugün saat 11.45'de Seviller Mahallesi Hafız Esat Caddesi'ndeki evinden alınarak Yeni Camii'de kılınacak cenaze namazı sonrası Sofular Köyü Deyişler Mahallesi'nde Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

      6- Bakırlı Köyü halkından Merhum Mehmet İrfan ve Merhume Fatma ALA’nın kızları, Merhum Bedrettin ALA’nın eşi, Saim ALA, Nezahat ALA, Nezaket KÜÇÜK, Sebahat SAKA, Emine ÇELİKEL’in anneleri; Nebahat ALA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Bakırlı Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak