Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 1 Ocak Çarşamba)

Vefat edenler (Bugün 1 Ocak Çarşamba)
  1 Ocak 2020

       1- Tekke Işıklar Köyü halkından, Durmuş ve Hatice ÇAKIR’ın kızı, Vedat GÜVEN’in eşi, Murat ve Muhammet’in anneleri, Fadime ve Neriman’ın ablası, Metin ve Kemal’in baldızı, Sefer ÇAKIR’ın Yeğeni; Firdevs ÇAKIR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Tekke Işıklar Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

      2- Sarıcalar Mahallesi halkından, Merhum Rasim GÜRBÜZ’ün eşi, Hamiyet KOPARAN, İbrahim ve Mustafa GÜRBÜZ’ün anneleri; Fatma GÜRBÜZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Sarıcalar Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

     3- Karaçayır Mahallesi halkından, Ahmet GÜR’ün eşi, Hüsnü ve Naciye DEMİRTAŞ’ın kızı, Şevki DEMİRTAŞ’ın kardeşi, Sinan, Cihan ve Nuray’ın anneleri, Zekeriya BAŞARAN’ın kayınvalidesi; İsmet GÜR  Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Paşaköy Mahallesi Eniştebey Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Çıkınlar Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

     4- Mengen İlçemiz Mamatlar Köyü Terziler Mahallesi halkından, Nazile SÖNMEZ'in eşi, merhum Raif SÖNMEZ'in kardeşi, Ersin ve Dursun SÖNMEZ, Güler KAYA, Şaver YILMAZ ve Dilber KAHRAMAN'ın babaları, Aytaç ve Gizem SÖNMEZ'in dedesi; Recep SÖNMEZ(75) Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Kayışlar Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazının ardından aile mezarlığında defnedilecektir.

       5- Gölyüzü Mahallesi halkından, Durmuş ACAR’ın eşi, Erhan ve Sibel ACAR’ın annesi, Hacer ACAR’ın kayınvalidesi, Enes ve Okan ACAR’ın babaanneleri, Hüseyin ÖZDEMİR’in kardeşi; Hacer ACAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Gölyüzü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Bahçeköy Köyü Kahyalar Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

       6- Beşkavaklar Mahallesi halkından, Müzeyyen ALIN’ın eşi, Cahide KAYGUNOK, Merhum Ergün, Doğan ALIN ve Aysel SELEN’in kardeşi, Ufuk, Çiğdem ve Burak ALIN’ın babaları, Banu, Özlem ALIN ve Eyüp SEVİNÇ’in kayınpederi, Coşkun, Hakan, Canan ve Selen’in dayıları, Engin, Cem, Emre, Ece ve Gonca ALIN’ın amcaları, Bolu Hasçelik firması kurucularından; Cengiz ALIN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

      7- Mengen İlçemiz Pazarköy halkından merhum Camcı Cevdet GÜNEYSU’nun eşi; Emine GÜNEYSU vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün Pazarköyde kılınacak öğle ve cenaze namazının ardından aile mezarlığında defnedilecektir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak