Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 30 Aralık Pazartesi)

Vefat edenler (Bugün 30 Aralık Pazartesi)
  30 Aralık 2019

       1- Yolçatı Köyü halkından, Vildan ERBİLEN’in eşi, İsmail ERBİLEN, Serpil DÖRTER, Ayşe ERBİLEN KAYAHAN’ın babaları; Cafer ERBİLEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Yolçatı Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       2- Tabaklar Mahallesi halkından, Merhum Aşıkzade Hafız Rüştü efendi’nin torunu, Merhum Şeref ve Cevdet OSKAY’ın oğlu, Emine OSKAY’ın eşi, Aydın OSKAY ve Şenay GÜLENÇ’in babaları, Ahmet GÜLENÇ’in kayınpederi; Aytekin OSKAY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Büyük Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Aşağısoku Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

       3- Seben İlçesi Gerenözü Köyü halkından, Haşim ÖZÇELİK’in eşi, Yukarı Çarşı esnaflarından, Cemal ve Huri GÜDEN’in kızı, Asım ve Hesna ÖZÇELİK’in gelini, Sanayi esnaflarından Dursun ve Mehmet GÜDEN, Şeref ÇELİK’in kardeşleri; Fatma ÖZÇELİK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Balcı Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Değirmenözü Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

        4- Çorum İskilip halkından, Kültür Mahallesi'nde ikamet eden, Şevki SARI’nın babası, Mustafa ve Yüksel ÇAĞIN’ın dayıları; Şaban SARI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Kültür Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

       5- Mengen İlçemiz Beşler Mahallesi'nde ikamet eden Ali MEŞECİ’nin annesi; Nazife MEŞECİ vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün Düzköy’de kılınacak öğle ve cenaze namazının ardından Kemikler Mahalle Mezarlığı'nda defnedilecektir.

        6- Mudurnu İlçesi Karacakaya Mahallesi halkından, emekli öğretmen Niyazi KARAKURT ve Mürvet TAŞÇI’nın anneleri, İsmail TAŞÇI’nın kayınvalidesi; Fitnat GÜRCAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Karaçayır Mahallesi Siteler Camii'nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak