Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 28 Aralık Cumartesi)

Vefat edenler (Bugün 28 Aralık Cumartesi)
  28 Aralık 2019

       1- Mudurnu ilçemiz Mangırlar Köyü halkından İrfan TEK’in eşi, İrfan TEK, Kadriye DURSUN ve Hayriye TEMEL’in anneleri, İsmail DURSUN ve İsmail TEMEL’in kayınvalidesi; Zehra TEK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Mudurnu ilçemiz Mangırlar Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

      2- Merkeşler Köyü halkından Yunus GÜLEN’in oğlu; Seyit GÜLEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Merkeşler Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

      3- Mengen İlçemiz emekli öğretmenlerinden Akören Köyü'nden Muzaffer GÜLER’in eşi, Mengen ilçemiz esnaflarından Pideci Cemil GÜLER‘in ve Barış GÜLER’in annesi; Gönül GÜLER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Akören Köyü'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazının aile mezarlığında defnedilecektir.

      4- Mudurnu İlçemiz Sarpıncık Köyü halkından Adem ve İsmail AVŞAR’ın babaları; Necati AVŞAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Mudurnu İlçemiz Sarpıncık Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

      5- Geredemizin yetiştirdiği önemli değerlerden Gerede Müftüsü Merhum Ahmet Kemalettin Üstün Hoca Efendi’nin torunu, Merhum Habibullah Üstün Hoca Efendi’nin oğlu, Hayırsever İş Adamı; Abdurrahman Emin ÜSTÜN vefat etmiştir.

         Cenazesi bugün İstanbul Üsküdar Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camii’nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Karaca Ahmet Mezarlığı'na defnedilecektir.

        Cenazeye gitmek isteyenler için Cumhuriyet Meydanı'ndan saat 09:30’da otobüs kaldırılacaktır.

       6- Gerede İlçemiz Çayören Güney Köyü'nden Ayhan Kabataş'ın Babası, Ali Şimşek, Yusuf Aksu ve Ahmet Kavcıoğlu'nun Kayınpederleri, Hüseyin, Ramazan, İsmail ve Ziya Kabataş'ın amcaları, Ali, Yusuf ve Merhum Hasan Hüseyin Gün'ün dayıları Sedat Kavcıoğlu, Mehmet Ulvi Şimşek, Hüseyin Aksu ve Emrah Aksu'nun dedeleri; Aşçı Hasan KABATAŞ vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün saat 11:45'de Yenimahalle Kırlangıç Sokak'taki evinden alınarak Yeni Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çayören Güney Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

       7- Gerede İlçemiz Ortaca Köyü'nden Demirci Muzaffer Avcı ve Traşcı Rıfat Avcı'nın babaları, Hayati, Necati, Yücel ve Yüksel Avcı'nın dedeleri, Ortaca Köyü eski Muhtarı; Ali AVCI vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün Ortaca Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Ortaca Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak