Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 25 Aralık Çarşamba)

Vefat edenler (Bugün 25 Aralık Çarşamba)
  25 Aralık 2019

       1- Bolu Belediyesi'nden emekli Mustafa ÖZDEMİR, Yusuf, Fadime ve Hüseyin ÖZDEMİR’in babaları; Ossman ÖZDEMİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Gerede Sarıoğlu Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        Saat 11:00 de Sağlık Mahallesi Kozlu Sokakta ki evinin önünden araç kaldırılacaktır.

      2- Dörtdivan İlçesi Cemaller Köyü halkından Hasan GÜLER’in kızı, Hüseyin ÇAYLAKOĞLU’nun eşi; Adalet ÇAYLAKOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Dörtdivan Cemaller Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        Saat 10:30 da İzzet Baysal Mahallesi Çakmaklar Caddesi Özkaya Sitesi önünden araç kaldırılacaktır.

       3- Yolçatı Köyü halkından Hacer YAŞAR’ın eşi, Dursun YAŞAR’ın babası, Mert ve Metehan YAŞAR’ın dedeleri; Zekeriya YAŞAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Yolçatı Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       4- Mengen İlçemiz Bölükören Köyü'nden İzzet KESKİN‘in eşi Sabahattin Kamil ve Nurettin KESKİN‘in Anneleri; Mukaddes KESKİN(82) vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün Türkbeyli Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazının ardından Türkbeyli Mahallesi Mezarlığı'na defin edilecektir.

       5- Gerede İlçemiz Seviller Mahallesi halkından Aşağı Tekke Camisi emekli imamlarından, Ali Rıza Özsağ, Nebi Özdemir ve Ziya Emir'in kayınpederi ilçemiz esnaflarından merhum kahveci Mehmet Şengönül'ün abisi, Hüseyin Şengönül ve Salih Öztürk'ün amcası emekli imam; Yusuf ŞENGÖNÜL Hoca Efendi vefat etmiştir.

         Cenazesi saat 11.45'de Seviller Mahallesi'ndeki Boyacı Pınarı Sokak'taki evinden alınarak Yeni Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Aşağı Tekke Camii haziresine defnedilecektir.

       6-Gerede İlçemiz Çalaman Köyü'nden Merhum İsmail Çetintaş'ın oğlu, Kürkçüler Köyü İmamı İsmail Çetintaş'ın abisi, Dursun Özcan, Süleyman Çelik ve Hüseyin Yılmaz'ın kayınpederleri Bolu Bozarmut Köyü İmamı; Seyit Ali ÇETİNTAŞ vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün Çalaman Köyü'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Çalaman köyü mezarlığına defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 14.15'de Yeni Cami önünden araç kaldırılacaktır.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak