Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 23 Aralık Pazartesi)

Vefat edenler (Bugün 23 Aralık Pazartesi)
  23 Aralık 2019

       1- Yeni Geçitveren Köyü halkından, Merhum İbrahim BULUT’un eşi, Yusuf BULUT, İsmail BULUT, Emine KAYALIOĞLU ve Huriye ALTUNEL’in anneleri; Nazile BULUT Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Yeni Geçitveren Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       2- Kıbrısçık İlçesi Nadas Köyü halkından Merhum Afer ÖZDEMİR’in eşi, Mustafa ve Ümit ÖZDEMİR’in babaanneleri; Gülizar ÖZDEMİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Kıbrısçık İlçesi Nadas Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        Saat 10:30 da Merkez Durak yanından araç kaldırılacaktır.

       3- Tabaklar Mahallesi Albay Sokak sakinlerinden Merhum Nimet-Mehmet Kelebeoğlu'nun kızı, Aynur Kelebeoğlu ve Ayla Vardar'ın Ablası; Eczacı Öznur KELEBEOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

      4- Gerede İlçemiz Samat Köyü'nden Merhum Hacı Baki Şafak'ın eşi, Bahri ve Ali Şafak'ın anneleri, Remzi Koçak ve Merhum İlhami Özcan'ın Kayınvalideleri, Hacı Mehmet Gül'ün kardeşi, Ünal Şafak, Ramazan Şafak ve İmam Hatip Durmuş Ali Tucer'in Babaanneleri, AK Parti Eski İlçe Başkanı Ali Şafak, Cengiz Şafak ve Samat Köyü Muhtarı Metin Özcan'ın Yengeleri; Hacı Ayşe ŞAFAK vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün Saat: 10.30'da Seviller Mahallesi'ndeki evinden alınarak, Samat Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Samat Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için Saat:12:00'da Yeni Cami önünden araç kaldırılacaktır.

      5- Gerede İlçemiz Urgancılar Köyü'nden Yusuf ve İsmail Yüksel'in babaları; Yunus YÜKSEL vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün Urgancılar Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Urgancılar Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat: 12.00'da Yeni Camii önünden araç kaldırılacaktır.

       6- Gerede İlçemiz Mircekiraz Köyü'nden Hakan ve Hasan Hüseyin Babayiğit’in babaları, Gerkonsan’dan emekli Ramazan Güler’in kayınbiraderi; Hüseyin BABAYİĞİT vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün Mircekiraz Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Mircekiraz Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12:00’da Yeni Cami önünden araç kaldırılacaktır.

       7- Gerede İlçemiz Ulaşlar Köyü'nden merhum Durmuş Canata’nın eşi, tabak esnaflarından Yusuf Duman’ın kayınvalidesi, Hüseyin Duman, İsmail Çakır ve Hülya Çakır’ın anneanneleri, Akçabey Köyü'nden Kazım ve Ramazan Akgül’ün ablaları; Güllü CANATAN vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün Yeni Cami’de kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Ulaşlar Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak