Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 22 Aralık Pazar)

Vefat edenler (Bugün 22 Aralık Pazar)
  22 Aralık 2019

       1- Mudurnu İlçemiz Dolayüz Köyü halkından Merhum Mehmet ve Ayşe KORKMAZ’ın oğlu, Akkadın KORKMAZ’ın eşi, Şerif, Gülşen ve Nevzat KORKMAZ’ın babaları, Mehmet, Gülşen ve Fatma KORKMAZ’ın kayınpederi, İbrahim, Raif, Mustafa KORKMAZ ve Fatma TAŞPINAR’ın kardeşleri; İlyas KORKMAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Mudurnu Dolayüz Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       2- Çukurören Köyü halkından Metin, Mustafa YERLİKAYA, Müzeyyen ÖZTÜRK ve Merhum İhsan YERLİKAYA’nın anneleri, Çukurören Köyü eski muhtarı Merhum Mahmut YERLİKAYA’nın eşi; Mükerrem Şeref YERLİKAYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Çukurören Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       3- Seben İlçemiz Gerenözü Köyü halkından Mehmet ve Zehra BOSTANCIOĞLU’nun oğlu, Elfide BOSTANCIOĞLU’nun eşi, Bayram, Cengiz BOSTANCIOĞLU ve Fatma ACAR’ın babaları, Selçuk ACAR’ın kayınpederi; Mustafa BOSTANCIOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Seben Gerenözü Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       4- Kıbrıscık İlçemiz halkından, Sağlık Mahallesi sakinlerinden eski adliye başkatibi Merhum Mehmet KÖKSOY’un eşi, Mehmet Ali KÖKSOY, Merhum Aysel SARI, Fatma Meral MISIR ve Hülya GÖKDEMİR’in anneleri; Müzeyyen KÖKSOY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Sağlık mahallesi Küplüce Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak