Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 21 Aralık Cumartesi)

Vefat edenler (Bugün 21 Aralık Cumartesi)
  21 Aralık 2019

      1- Emekli Öğretmen Sevinç YİRMİLİ’nin Eşi, Garanti Bankası Personeli Emel YİRMİLİ Ege’nin Babası, Eray EGE’nin kayınpederi, Necip YİRMİLİ, Birol ve Erol YÜCEL’in abileri, Yurdanur KALAYCI’nın yeğeni, Yurdanur ELBİR ve Hakkı ELBİR’in eniştesi; Bolu Endüstri Meslek Lisesi’nden emekli; Oktay YİRMİLİ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Dağkent Mahallesi Yurdaer Camii'nde kılanacak öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı'nda defnedilecektir.     

      2- Kılıçarslan Mahallesi halkından Merhum Kasım ve Naciye İNCE’nin oğlu, Aslı İNCE ÇETİNDAĞ ve Çiğdem İNCE BAYKAL’ın babaları, Merhume Makbule ÇAKMAKC, Maide ŞANLI ve Arzu ÖZAKTAŞ’ın abileri; Asım İNCE Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Kılıçarslan Mahallesi Merkez Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

       3- Kasaplar Mahallesi Dervişlerden Merhum Mehmet VARLIK’ın eşi, İsmail, Kamil ve Kemal VARLIK’ın anneleri, Osman GÜLÜN’ün ablası; Emine Hafiza VARLIK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Kasaplar Mahallesi Merkez Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

       4- Mengen İlçemiz halkından Kayabükü Tilkioğlu Mahallesi'nden Behçet BAŞARAN’ın oğlu, Şahin,Şenol BAŞARAN, Serpil, Şermin ve Şirin’in babaları; Ahmet BAŞARAN vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün Tabakalar- Yazıyaka Camii'nde kılınacak öğle namazının ardından aile mezarlığında defnedilecektir.

      5- Gerede İlçemiz Güneydemirciler Köyü Hacı İpekler Mahallesi'nden Merhum demirci Ömer İpek’in eşi, Nadi İpek ve Naile Demir’in Anneleri, Ticaret Meslek Lisesi'nden emekli İsa Demir’in kayınvalidesi, Ömer İpek’in Babannesi, Tolgahan Demir, Mustafa Demir ve Sevgi Çelik’in Anneanneleri, Avşartarakcı Köyü'nden Kaptanlardan İbrahim ve Mehmet Ali Durak’ın Halaları; Durkadın İPEK vefat etmiştir.

         Cenazesi bugün Yeni Cami’de kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Güneydemirciler Köyü Kabaklar Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak