Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 18 Aralık Çarşamba)

Vefat edenler (Bugün 18 Aralık Çarşamba)
  18 Aralık 2019

       1- Dörtdivan İlçesi Bayramlar Köyü halkından, Ömer BAYRAMOĞLU ve Kadriye BAYRAMOĞLU’nun oğlu, Recep, Adnan BAYRAMOĞLU’nun kardeşleri; Fevzi BAYRAMOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Dörtdivan Bayramlar Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        Saat 10:30 da Siteler Cami önünden araç kaldırılacaktır.

      2- Kıbrısçık İlçesi Belen Köyü Beslen Mahallesi halkından, Merhum Mehmet DOĞAN’ın eşi, Celal, Bilal, Veli, Nurgül ve Tevfik DOĞAN’ın anneleri; Fatma DOĞAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Belen Köyü Beslen Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        Saat 10:00 da Aktaş Cami önünden araç kaldırılacaktır.

       3- Seben İlçesi Tazılar Köyü halkından Merhume Ayşe YILMAZ’ın eşi, Ayşe,  Aysel, Mürvet ve Ayten’in babaları, Fehmi BAYRAM, Nurettin BAYRAM, Naci YILMAZ, İsmail YAŞAR’ın kayınpederi; Selim YILMAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Seben Tazılar Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        Saat 10:30 da Aktaş Cami önünden araç kaldırılacaktır.

       4- Gölyüzü Mahallesi halkından, Merhum Bedri ve Emine GÜNEY’in oğlu, Sema GÜNEY’in eşi, İbrahim GÜNEY’in ağabeyi, Bedir, Enes, Elif, Betül GÜNEY’in babaları, Adanır Mobilya’nın sahibi Mehmet ADANIR’ın damadı; Mustafa GÜNEY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Gölyüzü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

      5- Gerede İlçemiz Yazı Köyü Afatlar Mahallesi'nden Şükrü Yörü’nün kızı, Fatma Çiçek’in kız kardeşi; Sebahat YÖRÜ vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün Yazı Köyü Afatlar Mahallesi'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Yazık Köyü Afatlar Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

      6- Mudurnu İlçesi halkından Merhum Mehmet ve Zehra TÜRESİN’in oğlu, Fatma ÖZEKMEKÇİ’nin ağabeyi, Emine TÜRESİN’in eşi, Semih ve Betül TÜRESİN, Ayşegül, Evren SARINALBANT’ın babaları, Çarşambalı Avukat; Mehmet Kemal TÜRESİN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

       7-Mengen İlçemiz Merhum esnaflarından Tüccar Galip ÖZCAN’ın eşi, Burhan, Orhan ÖZCAN’ın ve Saniye ÜLKÜ’nün anneleri, Yasin ÖZCAN’ın babaannesi; Zeliha ÖZCAN vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün İmam Hatip Tatbikat Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazının ardından Kavacık Köyü'nde defnedilecektir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak