Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 16 Aralık Pazartesi)

Vefat edenler (Bugün 16 Aralık Pazartesi)
  16 Aralık 2019

        1- Gerede İlçemiz Bahçedere Köyü İmanlar Mahallesi'nden, Bahçelievler Mahallesi Abdulhamit Camisi İmam Hatibi Çetin Günen ve Metin Günen'in anneleri, Zeki Yazar ve İbrahim Yazar'ın ablaları; Zeliha GÜNEN vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün Gerede Yeni Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Bahçedere Köyü İmanlar Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

        2- Mengen İlçemiz Gentaş Sitesi sakinlerinden Ziraat Bankası'ndan emekli Ayda EROL’un annesi; Gülizar AYDOĞAN vefat etmiştir.

       Cenazesi bugün Türkbeyli Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazının ardından aile mezarlığında defnedilecektir.

       3- Mudurnu İlçemiz Dağyolu Küsen Köyü halkından, Rabia GÜNGÖR’ün eşi, İsmail GÜNGÖR, Düriye SANALAN, Sevim ÇELİKTAŞ’ın babaları; Mehmet SEZİK GÜNGÖR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Doğancı Köyü Hacı Bayram Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Doğancı Köyü Koca Mezarlığı'na defnedilecektir.

      4- Baltalı Köyü Yukarı Baltalı Mahallesi halkından, Hasan DALKILIÇ’ın eşi, Mustafa DALKILIÇ, Ümmiye YERLİKAYA’nın anneleri, Muradiye DALKILIÇ ve  SGK çalışanlarından, Ali YERİKAYA’nın kayınvalideleri; Nazile DALKILIÇ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Baltalı Köyü Yukarı Mahalle Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       Saat 13:00 de Uğur Mumcu Parkı yanından araç kaldırılacaktır.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak