Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 15 Aralık Pazar)

Vefat edenler (Bugün 15 Aralık Pazar)
  15 Aralık 2019

        1- Karacaağaç Mahallesi halkından, Hatice ULUDAĞ’ın eşi, Çağrı ve Yunus ULUDAĞ’ın babaları, Merhum adem ULUDAĞ, Huri ÇALIŞKAN ve Gülizar YERLİKAYA’nın kardeşi, Endüstiri Meslek Lisesi'nden emekli tarih öğretmeni: Galip ULUDAĞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Karacaağaç Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

       2- Karacasu Beldesi halkından, Orüs fabrikasından emekli Merhum Mehmet SİNCER’in eşi, emekli zabıta memuru Merhum Şevki SİNCER, Müzeyyen BAYINDIR, Sibel ER ve Merhume Betül SİNCER’in anneleri; Feride SİNCER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Karacasu Merkez Camii'de kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Karacasu Mezarlığı'na defnedilecektir.

       3- Karaçayır Mahallesi halkından, Merhum Mehmet ve Naciye TULUMBACI’nın oğlu, Mukaddes TULUMBACI’nın eşi, Merhum Salih TULUMBACI ve Ümran YOKUŞOĞLU’nun abisi, Burak ve Fatih TULUMBACI’nın babaları, Yukarı Çarşı esnaflarından; Ahmet TULUMBACI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Baysal Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çayırköyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

       4-Karacaağaç Mahallesi halkından, Nimet ALURAL’ın eşi, Fatma ALURAL, Şeref ÇİLESİZ, Müşerref ÖZAK, Galip ALURAL, Metin ALURAL Merhume Emine DADIÇ ve Sevim ÖZDEMİR’in babaları; Lütfi ALURAL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Karacaağaç Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

        5-Saraycık Köyü halkından Merhum Mustafa SALTAN’ın eşi, Sevim TERZİ, Ayten ÖZDOĞAN, Sabire MISIRLIOĞLU, Mustafa Metin SALTAN ve Timur SALTAN’ın anneleri: Nezaket SALTAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi bugün Saraycık Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       6- Mudurnu İlçesi Mangırlar Köyü halkından Merhum Mustafa UĞURLU’nun eşi, Turan, Arif UĞURLU, Hatice TEK ve Fatma GÜN’ün anneleri; Emine UĞURLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Mudurnu Mangırlar Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        7- Yukarısoku Mahallesi halkından, Orüsten emekli Mehmet ÇAMLIOĞLU’nun eşi, Sema, Sebahi, Mustafa Kasım ÇAMLIOĞLU’nun anneleri; Emine ÇAMLIOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Yukarısoku Mahallesi Yukarı Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası yukarı mahalle mezarlığına defnedilecektir.

        8- Yakabayat Köyü halkından, Durmuş, Mevlüt ŞENEL, Emine ÜNAL, Aliye UYMAN ve Ayşe UÇUR’un babaları; Mevlüt ŞENEL  Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Yakabayat Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       9- Seben ilçesi Çarşı mahallesi halkından, Yaşar İŞGÖREN’in eşi, Hakkı ve Suatcan İŞGÖREN’in babaları, Hakan ve Handenur İŞGÖREN’in dedeleri; Ferhat İŞGÖREN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Seben Yeni Camii'de kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Keskinli mezarlığına defnedilecektir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak