BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 8 Aralık Pazar)

Vefat edenler (Bugün 8 Aralık Pazar)
  8 Aralık 2019

       1- Gerede İlçemiz Kayısopran Köyü'nden Mehmet Arslan, Recep Arslan ve Hasan Arslan’ın abileri; Hacı Ahmet ARSLAN vefat etmiştir.

       Cenazesi bugün Kayısopran Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Kayısopran Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

         Cenazeye gitmek isteyenler için Saat 11:30’da Yeni Cami önünden araç kaldırılacaktır.

       2- Merhume Müşerref ÇEVİRGEN’in eşi, Özel İdare eski personeli Merhum Aziz ÇEVİRGEN ve Ayşe AKKAN ÇEVİRGEN’in kayınpederi; Halil ÇEVİRGEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Hacı Nakkaş Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Aşağısoku Mahalle Mezarlığı'na defnedilecektir.

       3- Ömerler Köyü halkından, Abdullah GÖKDEMİR’in oğlu, Ayşe GÖKDEMİR’in eşi, Melek YÖRÜK ve Müşerref AYDOĞAN’ın babaları, Aydın YÖRÜK ve Samet AYDOĞAN’ın kayınpederi; İbrahim GÖKDEMİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Ömerler Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       4- Paşaköy Mahallesi halkından, Huriye DEMİREL’in eşi, Hatice ÖZAY, Belediye İmar ve Şehircilik personeli Gülbahar Nuriye ÇELİK ve Ahmet DEMİREL’in babaları, Naciye İLERİ, Merhume Fikriye GÜLER ve İbrahim DEMİREL’in kardeşi, Orhan ÖZAY, Sezgin ÇELİK ve Kezban DEMİREL’in kayınpederi, İlayda ÇELİK, Umut Efe DEMİREL ve Ayşenur DEMİREL’in dedeleri; Zeki DEMİREL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Paşaköy Mahallesi Eniştebey Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Paşaköy Mahalle Mezarlığı'na defnedilecektir.

       5-Düzce ili Kaynaşlı ilçesi Bıçkıyanı köyü halkından, Yılmaz, Ahmet, Tamer, Zafer, Ramazan ve Hakan ÇOLAK’ın babaları; Hasan ÇOLAK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Düzce ili Kaynaşlı ilçesi Bıçkıyanı köyü caminde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak