Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vali, yabancı uyruklu vatandaşlarla ilgili bilgi aldı

Vali, yabancı uyruklu vatandaşlarla ilgili bilgi aldı
  3 Aralık 2019

  Vali, yabancı uyruklu vatandaşlarla ilgili bilgi aldı İl Göç ...

  Vali, yabancı uyruklu vatandaşlarla ilgili bilgi aldıVali, yabancı uyruklu vatandaşlarla ilgili bilgi aldı

     Vali, yabancı uyruklu vatandaşlarla ilgili bilgi aldı

      İl Göç İdaresi Müdürlüğü’nü ziyaret eden Vali Ahmet Ümit, Müdür Vekili Derya Erdoğan’dan Bolu’ya yapılan göçler ve yabancı uyruklu vatandaşlarla ilgili bilgi aldı.

       İl Göç İdaresi Müdürlüğünü ziyaret eden Vali Ümit’i İl Müdür Vekili Derya Erdoğan karşıladı.

        İl Göç İdaresi’nin çalışmalarını yakından görme fırsatı bulan Vali Ahmet Ümit, İl Müdür Vekili Derya Erdoğan’dan Bolu’ya yapılan göçler, yabancı uyruklu vatandaşlar ve yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

        GEREKLİ İLGİYİ GÖSTERİYORLAR

        İl Göç İdaresi olarak, yabancı uyruklu kişilerin ilimize gelişleri, ilimizde konaklamaları ve ilimizden ayrılmaları ile ilgili işlemlerin titizlikle yürütüldüğünü belirten Müdür Vekili Derya Erdoğan, Müdürlüğe gelen yabancı uyruklu vatandaşlardan ihtiyaç sahibi olan kişileri ilgili birimlere yönlendirdiklerini ifade ederek, “İlimizde konaklayan yabancıların her hangi bir sorun yaşamadan hayatlarını sürdürebilmeleri için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz” dedi.

        ÜMİT; ‘SAHİP ÇIKIYORUZ

        İl Göç İdaresi Müdürlüğü personeliyle de sohbet eden Vali Ümit, “İnsana değer veren bir millet olarak şanlı tarihimizin her döneminde mazluma ve muhtaç sahibi olan insanlara hiç bir menfaat gözetmeden her zaman yardım elimizi uzattık ve bundan sonra da uzatmaya devam edeceğiz. Devlet olarak bunu yaparken de bütün kurumlarımızla koordineli bir şekilde ülkemize sığınan yabancılara mevzuat ve imkânlar doğrultusunda sahip çıkıyoruz. Diğer yandan yabancı misafirlerin toplumumuzun kadim gelenekleri, görenekleri ve kültürel değerleriyle uyumlu şekilde yaşaması için gerekli çalışmaları da yapıyoruz. Sizlere çalışmalarınızda kolaylıklar ve başarılar diliyorum” dedi.

  • Mustafa4 Aralık 2019 . 10:01

   Bunlar mazlum ve muhtaç değiller. Bunlar Vatanlarına ihanet eden yaratıklar. Ülkesi için mücadele etmeyip kaçan korkak ve hain gruplardır.
  • koroglu3 Aralık 2019 . 11:52

   mumkunse bır an once gonderın

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak