Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 1 Aralık Pazar)

Vefat edenler (Bugün 1 Aralık Pazar)
  1 Aralık 2019

       1- Karamanlı mahallesi cami İmamı Hafız (Merhum) Cemalettin UÇMAK’ın eşi, Zekai, Sezai, Recai ve Ayşe UÇMAK’ın anneleri, Kamil ve Emine BAYTAR’ın ablaları; Zehra UÇMAK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Karamanlı Mahallesi Yeşil Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

        2- Seben ilçesi halkından emekli Ziraat Teknisyeni Seben Tarım İlçe Müdürü  Hüseyin ŞENGÜL’ün eşi, Hatice GÜRELLİ, Emel ATEŞ ve Nilüfer ŞENGÜL’ün anneleri, emekli Ebe Hemşire; Hanife ŞENGÜL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Seben Merkez Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Seben Merkez mezarlığına defnedilecektir.

        3- Yukarısoku Mahallesi halkından Merhume Hatice AKMAN’ın eşi, Ahmet, Sefer AKMAN ve Hatice ÇAYIRLIOĞLU’nun babaları, Çetmili; Hüseyin AKMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Yukarısoku Mahallesi Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

        4- Gerede İlçemiz Salur Köyü'nden Merhum Hacı Kemal Özcan’ın eşi; Kemal ve İsmail Özcan’ın Anneleri; Zeynep ÖZCAN vefat etmiştir.

        Cenazesi Salur Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Salur Köyü Mezarlığına defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12:00'da Yeni Cami önünden araç kaldırılacaktır.

  • Şemsettin GÜRTÜRK 1 Aralık 2019 . 21:46

   Zekai, Sezai, Recai kardeşlerimize başsağlığı, merhume teyzemize ve rahmete kavuşan bütün din kardeşlerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına sabırlar dilerim.
  • Haki Yılmaz1 Aralık 2019 . 20:13

   Zekai.Sezai ve Recai Uçmak ailesine başınız sağ olsun dileklerim ile allah rahmet eylesin mekânı cennet olsun inşallah

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak