BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Beyzbol sopasıyla öldüresiye dövüldü

Beyzbol sopasıyla öldüresiye dövüldü
  27 Kasım 2019

  Beyzbol sopasıyla öldüresiye dövüldü Bolu'da Konak Taksi'de çalışan taksi ...

        Beyzbol sopasıyla öldüresiye dövüldü     

        Bolu'da Konak Taksi'de çalışan taksi şoförü Ali Biçer, akşam saatlerinde kimliği belirsiz kişilerce yol verme kavgası yüzünden çıkan kavgada beyzbol sopasıyla öldüresiye dövüldü.

        Edinilen bilgiye göre, olay akşam saatlerinde meydana geldi. Taksisine aldığı 2 müşterisini Tapu Müdürlüğü'ne götürmek için yola çıkan Ali Biçer, Cici Taksi alt geçidini geçtikten sonra önünde zig zag çizerek giden ve bir türlü kendisine yol vermeyen beyaz bir otomobile korna basarak uyardı.

        Taksici yoğun bakımda

        Kornadan sonra kenara çeken beyaz otomobili geçen Ali Biçer’in önüne tekrar geçen otomobilden inen 3- 4 kişi taksi şoförünü aşağıya indirerek beyzbol sopaları ile öldüresiye döverek olay yerinden uzaklaştılar. Aldığı sopa darbeleri ile ağır yaralanan Ali Biçer hemen yoğun bakım servisine kaldırıldı. Burada tedavisine başlanan Ali Biçer’in hayati tehlikeyi atlattığı öğrenildi. Polis şimdi her yerde taksiciyi döven şahısları arıyor.

  • Servisci1 Aralık 2019 . 20:58

   Sofor esnafı psikoteknik belgesi alıyor.Bu tür sürücülerde bu eğitime alınsın çoğu bu belgeyi alamaz.Kaedesimize acil şifalar dilerim
  • Gulriz29 Kasım 2019 . 18:31

   Elleri kırılsın insallah
  • Turist28 Kasım 2019 . 17:02

   Sayıları azda olsa bazı insanlar'da saygı yok sabır yok hoşgörü yok kurallara uymak yok trafikte başkalarını taciz etmek var. OLMASI gereken eğitim ve kültür.
  • Taner EHİL28 Kasım 2019 . 11:42

   Memleket texas'a döndü..

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak