BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Sapık dedeye 33,5 yıl

Sapık dedeye 33,5 yıl
  27 Kasım 2019

  Sapık dedeye 33,5 yıl Bolu’da olay tarihinde 13 yaşında ...

        Sapık dedeye 33,5 yıl 
        Bolu’da olay tarihinde 13 yaşında olan öz torunu Z.T. ye alkol içirdikten sonra birden fazla cinsel taciz uygulayan, 59 yaşındaki Fettah G., yargılandığı Bolu 1. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından 33 yıl 7 ay hapis cezasına çarptırıldı.

        Öz torununa cinsel istismarda bulunan 59 yaşındaki dede Fettah G.’nin yaptığı çirkin olaylar, genç kızın olaydan 4 yıl sonra yaptığı itiraf sonrası ortaya çıktı. 13 yaşındayken öz dedesi tarafından birden fazla cinsel istismara uğradığını önce ailesine anlatan genç kız ve ailesinin şikayeti sonrası tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.

        Bolu 1. Ağır Ceza Mahkemesinde. “Cebir tehdit veya hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılma, sağlık için tehlikeli madde temin etme, çocuğun nitelikli cinsel istismarı” suçlarından tutuklu olarak yargılanan dede Fettah G., son duruşmasında üzerine atılı suçlamayı kabul etmeyerek; “Torunumun psikolojik sorunları vardı. Bu yüzden kendisine alkol vererek onu sakinleştirmeye çalıştım. Kesinlikle onunla ilişkiye girmedim, dudaklarından öpmedim. Tek amacım torunuma yardım etmekti” dedi.

        Korkumdan kimselere bir şey diyemedim

        Öz dedesi tarafından birden fazla cinsel istismara uğrayan ve şu an 17 yaşında olan Z.T.’de, “Dedem beni hep kandırdı. Sürekli olarak içki içirtip benimle ilişkiye girdi. Ayrıca yıllarca bu anları hiç unutamadım. Korkumdan kimselere bir şey diyemedim. Dedem beni hep tehdit etti. Psikolojim her geçen gün bozuluyordu ve durumu aileme anlattım” diye konuştu.

        Bolu 1. Ağır Ceza Mahkemesi heyeti, öz torununa birden fazla cinsel istismar uygulayan dede Fettah G.’ye cinsel istismardan 30 yıl, hürriyeti yoksun kılmadan 3 yıl, küçük yaştaki torununa alkol içirtmekten 7 ay olmak üzere toplam 33 yıl 7 ay hapis cezası vererek, tutukluluk halinin devamına karar verdi.

  • Yazıklar olsun 1 Aralık 2019 . 09:34

   Şrefsiz, Allah Belanı Versin
  • KANSIZ DEDE30 Kasım 2019 . 09:01

   meydanda benzinle diri diri yakacan böylelerini yoksa imkanı yok bunlar düzelmez
  • ismailkazanoğlu boluluesk29 Kasım 2019 . 16:49

   böyle adilerin. o. şeyini kesmeli.
  • ilker29 Kasım 2019 . 01:07

   Bu rezil adamın neden suratını göstermiyorsunuz ?
  • Lagacım28 Kasım 2019 . 10:30

   ne bu şimdi!! şimdi biz bu insan kalıntısına 33,5 yıl krallar gibi bakacakmıyız!!
  • Ertuğrul27 Kasım 2019 . 15:07

   Bu rezil adamın neden suratını göstermiyorsunuz ?

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak