BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 27 Kasım Çarşamba)

Vefat edenler (Bugün 27 Kasım Çarşamba)
  27 Kasım 2019

        1- Gölyüzü Mahallesi halkından, Nezaket TOPÇAMLAR’ın eşi, Murat TOPÇAMLAR’ın babası, Sevinç TOPÇAMLAR’ın kayınpederi, Sabahat AKFİDAN, Nebahat YILMAZ, Melahat KERSE’nin kardeşleri, Bolu Çimento Fabrikasından emekli; Mustafa TOPÇAMLAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Gölyüzü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

       2- Gerede İlçemiz Çayörengüney Köyü'nden, eski esnaflardan Mehmet Aksu’nun eşi, Hasan, Ali ve Öğretmen Veysel Aksu’nun anneleri; Fatime AKSU vefat etmiştir.     

        Cenazesi bugün saat 12.00’da Kabiller Mahallesi Pehlivanlar Sokak'taki evinden alınarak Yeni Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çayörengüney Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

      3- Piroğlu Köyü halkından Merhum Sami ÖREN ve Emine ÖREN’in oğlu, İsmail, Sema, Nihat, Suat ÖREN’in babaları, Sevim ÖREN’in eşi; Mehmet ÖREN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Piroğlu Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

         Saat 11:30 da Sümer Mahallesi Merkez Camii önünden araç kaldırılacaktır.

       4- Yeniakçakavak Köyü halkından, Durkadın GÜDEN’in eşi, Murat, Necdet, Mustafa, Uğur GÜDEN’in babaları; Abdullah GÜDEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Yeniakçakavak Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       5- Seben İlçesi Kabak Köyü halkından Rafet ŞANLI’nın eşi, Mücadiye ÖZCAN’ın annesi, Alaattin ÖZCAN’ın kayınvalidesi, Murat ve Dilek ÖZCAN’ın anneanneleri; Fatma ŞANLI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Beşevler Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Kabaklılar Mezarlığı'na defnedilecektir.

      6- Sağlık Mahallesi halkından, Şükrü ŞAHİN’in eşi, İlker AYDIN ve Aslan ATA’nın halaları; Esma ŞAHİN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Sağlık Mahallesi Şahinoğlu Caminde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Muratbey Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

       7-Mengen İlçemiz Kuzgöl Köyü'nden Mehmet Bulut'un kardeşleri Jali Bulut'un Eşi, Osman ve Umut Bulut'un Babaları, İlçemiz esnaflarından Cavit Özkan ve Mustafa Özkan'ın enişteleri; Mustafa BULUT Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Kuzgöl Camii’nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak