Bayram tebrik ilanlarınızı İNANDIĞINIZ, GÜVENDİĞİNİZ gazetelere veriniz

Gerede’de balık katliamı

Gerede’de balık katliamı
  25 Kasım 2019

  Gerede’de balık katliamı Gerede ilçemizde bir vatandaş akarsuya dökülen ...

         Gerede’de balık katliamı
          Gerede ilçemizde bir vatandaş akarsuya dökülen tehlikeli madde dolayısıyla ölen balıkları görüntüledi. Vatandaş, tabakhaneler tarafından dökülen atıkların balıkların ölümüne sebep olduğunu iddia etti.

         Gerede’de bir vatandaş yaşanan çevre katliamını gözler önüne serdi. Gerede Çayı etrafında gezen bir vatandaş akarsuda can çekişen balıkları anbean kaydetti. Akarsu kenarında da yüzlerce ölü balığın görüldüğü videoyu paylaşan vatandaş akarsuyun tabakhanelerin atıklarından dolayı kirlendiğini iddia etti. Vatandaş kamerasına yansıyan görüntülerde akarsuyun kirliliği dikkat çekerken yüzlerce balığın sudaki çırpışını vicdanları yaraladı. 
        Vatandaşlar tepki gösterdi
        Uzun yıllardır deri işleme sanayinin aktif olarak üretim yaptığı Gerede’de tabakhanelerin atıklarının akarsuya bırakılmasına vatandaşlar tepki gösterdi. Çevreye ve akarsudaki canlılara büyük zararı olan atıkların sebep olduğu canlı katliamıyla ilgili yetkilere seslenen vatandaşlar çevre katliamına dur denilmesini istedi.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Tonet Sandalye Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Cafe Sandalye Bolu Dezenfeksiyon