BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 17 Kasım pazar)

Vefat edenler (Bugün 17 Kasım pazar)
  17 Kasım 2019

       1- Paşaköy Mahallesi halkından, Merhum Salih MERİÇ’in oğlu, Merhum İsmail MERİÇ’in kardeşi, Mehmet ve Sami MERİÇ’in abisi, Emine MERİÇ’in eşi, Sevim, Ayşe, Sedat ve Hakan MERİÇ’in babaları; Şerafettin MERİÇ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Paşaköy Mahallesi Eniştebey Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Paşaköy Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

        2- Merkeşler Köyü Hacılar Mahallesi halkından, Merhum bıçakçı Sadullah ÖZTOPRAK’ın eşi, İsmail ÖZTOPRAK, Fatma ELBİR ve Suzan TEMEL’in anneleri, Durmuş ELBİR, eski şoförlerden Sabahattin TEMEL’in kayınvalidesi, Ahmet, Afer, Cafer ve Saffet ÇETİNKAYA’nın kardeşi; Ayşe ÖZTOPRAK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Merkeşler Köyü Hacılar Mahallesi Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        3- Mengen İlçemiz Çukurca Köyü Çayoba Mahallesi'nden Emine, Mahir SÖNMEZ’in oğlu, Necati, Burhan, Hasan, Makbule ve Yurdagül’ün abileri Mustafa, Özcan, İsmail, Seher’in babaları; Cevat SÖNMEZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Çukurca Köyü Çayoba Mahallesi'nde kılınacak öğle ve cenaze namazının ardından aile mezarlığında defnedilecektir.

        4- Gerede İlçemiz Kösreli Köyü'nden Hacı Tahir Demirbaş'ın eşi, Mustafa, İbrahim ve Atike Demirbaş'ın anneleri; Durdaniye DEMİRBAŞ vefat etmiştir.

         Cenazesi bugün Kösreli Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Kösreli Köyü mezarlığına defnedilecektir.Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12:00'de Yeni Cami önünden araç kaldırılacaktır.

      5- Mudurnu ilçesi Ferüz köyü Aşağı Mahalle halkından, Ayşe ŞAHİN’in eşi, Fatma ve Fatih ŞAHİN’in babaları; Sami ŞAHİN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Mudurnu ilçesi Ferüz köyü Aşağı Mahalle Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        6-Tarakçı Köyü halkından Merhum Hüsnü Aksoy ve Merhume Hesna Aksoy'un oğlu Nezaket Aksoy 'un eşi Ümran ve Murat Aksoy'un babaları; Hüsnü AKSOY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi yarın (18 Kasım Pazartesi) Tarakçı Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak