BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Zabıta Müdürü'nü 50 bin lira dolandırdılar

Zabıta Müdürü'nü 50 bin lira dolandırdılar
  15 Kasım 2019

  Zabıta Müdürü'nü 50 bin lira dolandırdılar Bolu’da Zabıta Müdürü ...

        Zabıta Müdürü'nü 50 bin lira dolandırdılar      

        Bolu’da Zabıta Müdürü Fikret Er telefon dolandırıcılarının hedefi oldu. Fikret Er"in dolandırıcılara 48 bin 600 TL para kaptırdığı ve bu para için 3 bankadan kredi çektiği iddia edildi.

         Bugün öğlen saatlerinde telefon dolandırıcıları tarafından aranan ve kendilerini polis olarak tanıtan dolandırıcılar yaklaşık 4 saat boyunca telefonda sürekli konuştukları Fikret Er’den 54 Bin Türk lirası para talep ettikleri iddia edildi. Ailesinin öğlen 11 civarından akşam üstü saat 4 civarına kadar ulaşamadığı Fikret Er, dolandırıcılara 48 bin 600 TL para aktardığı ve bu para için 3 bankadan kredi çektiği iddia edildi. Banka görevlilerinin Fikret Er’in halinden şüphelendiği öğrenilirken, dolandırıcılar Fikret Er’i Bolu’da telefon kulağında fır döndürerek bir çok noktaya yönlendirdikleri öğrenildi.

        Diğer taraftan talep edilen 54 Bin TL civarında paranın geri kalan 8 bin 600 Türk Lirası banka tarafından askıya alınarak korunduğu öğrenildi.

        Polis Fikret Er’i dolandıran telefon dolandırıcılarının peşine düştü.

   

  • Ahmet Tombak17 Kasım 2019 . 11:37

   Bizede telefonlar geliyor.dinlemiyoruz bile.hadi işinize dediğimizde hemen kapatıyorlar.nasıl inanır anlamakta güçlük çekiyorum. Saatlece para cekmeler falan masal gibi,
  • Mustafa DEĞER16 Kasım 2019 . 22:30

   Öncelikle Fikret bey kardeşinize geçmiş olsun. Bazı yorumculara bakıyorum da tamamen yakışıksız ifadeler kullanmışlar, bilip bilmeden karnından konuşmuşlar. Fikret bey gayet düzgün, efendi, namuslu ve vatanperver bir kişiliktir.
  • Kaptan16 Kasım 2019 . 20:18

   zabıta müdürünü cemaatla saflıkla suçlayıp iftira atıp yorum yapanlar bizzat kendileri fetöcüdür.aynı bu ülkenin Atatürkçü onurlu namuslu subaylarına generallerine genelkurmay başkanına nasıl kumpas kurdularsa fetöcüler tarafından bir benzeride zabıta müdürüne yapılmak istenmektedir.adam mağdur olmuş yazılan olumsuz yorumlara bak ya.Allah akıl fikir versin
  • aliço16 Kasım 2019 . 16:48

   bolulu kardeş benim yazımda fikret beyin dürüstlügü veya ahlakını eleştiren bir yazı yok. Sadece bu yetkideki görev ve sorumlulugu olan kişinin bu hale düşmemesi ,Zabıta demek tüm bolunun sorumlusu demek bu kişi kanmamalı uyanık olmamlı .Eğer bu şekilde polis vs diye kanıdırılıyorsa odasındaki halıyı altından alırlar haberi olmaz. bence farklı görevde farklı pozisyonda olabilir. Sonuçta benim vergimden başka birinin kazanç sağlamasını istemem
  • Deyalla16 Kasım 2019 . 02:49

   Sayesla naren neye sayarsan say yaren. :))))
  • Bolulu15 Kasım 2019 . 22:10

   Alico ve abdurrahman sözüm size..olayi anlamadan bilmeden yorum yapma hakkiniz yok..fikret beyin ne kadar durust ve ahlakli birisi oldugunu biliyormusunuz.bilmiyorsaniz bütün bolu esnafina bi soruverin..
  • Cabbar Candemir15 Kasım 2019 . 19:38

   İki seçenek var 1- Adam saf 2-Cemaat bağlantısı
  • Emekli Sanayi Esnafı15 Kasım 2019 . 19:13

   Fikret bey çok ağır başlı oturaklı aklı başında bir insandır gerçekten çok şaşırdım...
  • aliço15 Kasım 2019 . 17:04

   Kendi parasını dolandırıcılara kaptıran adamın belediyenin zabıtasının başında olması çok tuhaf. ayakta uyuturlar müdürü. Bence görevi bıraksın hangi devirdeyiz binlerce kez medyada veya polis mesaj atıyor sen nasıl kanarsın .Herhalde parasında çok yazılan çizilen kötü olmuş. Bence görevden alınmalı uyanık biri getirilmeli baksana kendi parasını zapdetemiyor.
  • ABDURRAHMAN YUSUF 15 Kasım 2019 . 16:53

   ateş olmayan yerden duman cıkmaz neden korku ki de ne acık varkı de verdi parayı

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak