BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Çıkınlar'da feci kaza!

Çıkınlar'da feci kaza!
  12 Kasım 2019

  Bolu Belediyesi'nin Çöp Ambulansı Çıkınlar Mahallesi'nde bir araca çarptı. Kaza bu kadarla da kalmadı, araca çarpan Çöp Ambulansı daha sonra park halindeki bir cipe de zarar verdi.

  Çıkınlar'da feci kaza!Çıkınlar'da feci kaza!

  Bolu Belediyesi'ne ait Çöp Ambulansı sabah saatlerinde Çıkınlar Mahallesi'nde kaza yaptı. Toplam 3 aracın maruz kaldığı kazada neyse ki can kaybı olmadı.

  Sabah saatlerinde meydana gelen kazada Çöp Ambulansı önce 14 AAS 395 plakalı araçla çarpıştı, ardından durmakta olan bir cipe maddi hasar verdi.

  Kaza yerine itfaiye ve trafik ekipleri sevk edildi. Kazada Çöp Ambulansı hasar almazken, kazaya karışan diğer 2 araçta ağır maddi hasar oluştu. Ekipler kazayla ilgili soruşturma başlattı.

  • SERHAT IŞIN14 Kasım 2019 . 09:27

   Çöp kamyonuna ambulans adı verirsen, kendini hayat kurtarıyor zanneder..
  • cihangir12 Kasım 2019 . 16:37

   alkol kontrolü yapılmışmı
  • bolulu12 Kasım 2019 . 13:42

   geçenlerde bir çöp arabasının ters yönde gittiğini gördüm bu nasıl bir anlayış ve sorumsuzluk yolun tam ortasında durup çöp almak trafiği aksatmak bunların hepsi mevcut
  • vatandaş12 Kasım 2019 . 12:44

   Bu çöp araçlarını kullananlara ve Şehir içinde çalışan yeşil otobüslerin şoförlerine eğitim verilsin,yol ortasında durup biri çöp alır otobüsler yolcu indirir,trafiği tehlikeye atacak şekilde araç kullanıyorlar.Belediyeden ve Emniyet Müdürlüğünden bu soruna çözüm bulmalarını temenni ediyoruz.Trafik düzeni ve çöp toplama düzeni medeniyetin belirtilerindendir.
  • ali gel12 Kasım 2019 . 12:10

   çöp ambulansınında trafikte önceliği olması gerekmezmi ?

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak