BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 9 Kasım Cumartesi)

Vefat edenler (Bugün 9 Kasım Cumartesi)
  9 Kasım 2019

       1- İzzet Baysal Mahallesi sakinlerinden, Tekke Işıklar Köyü halkından, Gerede Devlet Hastanesi'nden emekli Sefer KOÇ’un eşi, Rukiye, Ertuğrul ve Emrah KOÇ’un anneleri, Ekrem ve Pınar KOÇ’un kayınvalidesi; Fatma KOÇ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Özayan Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

       2- Gerede İlçemiz Ulaşlar Köyü Işıklı Mahallesi'nden Merhum Ramazan Öztürk'ün Eşi, Dursun Öztürk'ün Annesi, Ali Albay, Hüseyin Çiğdem ve Murat Öztürk'ün kayınvalideleri; Hatice ÖZTÜRK vefat etmiştir.

        Cenazesi Yeni Cami de kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Ulaşlar Köyü mezarlığına defnedilecektir.

       3- Gerede İlçemiz Göynükören Köyü Ayvatlar Mahallesi'nden Merhum Hatip İsmail'in oğlu, Hayati Yatıkcıoğlu'nun babası, İsmail ve Necmettin Yastıkcıoğlu'nun kardeşleri Ayhan, Hakan ve Rıfat Yastıkcıoğlu'nun amcaları, Ali, Mehmet ve Ahmet Alkan'ın dayıları; Seyfettin YASTIKCIOĞLU vefat etmiştir.

        Cenazesi saat 12:00'de Dayıoğlu Mahallesi Akasya Sokaktaki evinden alınarak Yeni Cami'de kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Göynükören Köyü Ayvatlar Mahallesi mezarlığına defnedilecektir.

        4- Pazarköy halkından Ayhan TAŞKIN ve Gülcan SEÇKİN’in ağabeyi, İbrahim Servet SEÇKİN’in kayınbiraderi, Sıdıka TAŞKIN’ın eşi, Murat, Nihat TAŞKIN ve Nihal İBİŞOĞLU’nun babaları; Aziz TAŞKIN(70) vefat etmiştir.

         Cenazesi bugün Pazarköy’de kılınacak öğle ve cenaze namazının ardından aile mezarlığında defnedilecektir.

         5-Gerede ilçemiz Beşkonak Köyü'nden İsmail Akman'ın Eşi, Hasan,Arif ve Kurban Akman'ın anneleri Ayşe AKMAN vefat etmiştir. Merhumenin cenazesi ikindi namazının ardından Beşkonak Köyü'nde kılınacak cenaze namazı sonrası Beşkonak Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 14:45'de Yeni Cami önünden araç kaldırılacaktır.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak