BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 4 Kasım Pazartesi)

Vefat edenler (Bugün 4 Kasım Pazartesi)
  4 Kasım 2019

       1- Mengen İlçemiz Akören Köyü Kahyaoğlu Mahallesi'nden Birol Dinçli ve Şenol Dinçli’nin babaları, Nezahat Dinçli’nin eşi; Cahit DİNÇLİ vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün Akören Köyü Kahyaoğlu Mahallesi'nde kılınacak öğle ve cenaze namazının ardından aile mezarlığında defnedilecektir.

       2- Sağlık Mahallesi halkından, Asım, Nazım, Ekrem, Emrah, Eray ÖZTÜRK’ün anneleri, Firdes ve Filiz’in kardeşleri, Emine ÖZTÜRK’ün kızı; Nezahat ÖZTÜRK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Sağlık Mahallesi Ericek Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

        3- Gerede İlçemiz Yelkenler Köyü'nden Aydın Tuncer’in eşi, Cafer, Fatih, Sefer, Mehmet Tuncer’in Yengeleri; Nalan TUNCER Vefat etmiştir.

       Cenazesi bugün Yelkenler Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Yelkenler Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 15:00‘da Cumhuriyet Meydanı'ndan araç kaldırılacaktır.

       4- Gerede İlçemiz Seviller Mahallesi'nden Merhum Marangoz Halit Ergüven’in oğlu, Fuat Ergüven ve Gülsevim Yılmaz’ın babaları, Yakup, Yusuf, Yahya, Ergün Renkli’nin dayıları, Muhsin, Tahsin, Murat, Fuat ve Muharrem Ergüven’in amcalarının oğlu; İsmail ERGÜVEN Vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün Karadeniz Ereğli Orta Camisin’de kılınacak cenaze namazı sonrası Karadeniz Ereğli Şehir Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak