BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 2 Kasım Cumartesi)

Vefat edenler (Bugün 2 Kasım Cumartesi)
  2 Kasım 2019

        1- Gerede İlçemiz Karacadağ Demirciler Köyü Semerciler Mahallesi'nden Kadir, Hasan ve Mevlüt Erdoğan'ın Abileri, Minibüsçü Kadir Erdoğan'ın amcası; Hüseyin ERDOĞAN vefat etmiştir.

       Cenazesi bugün Karacadağ Demirciler Köyü'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       2- İlçemiz Beşkonak Köyü'nden Murat Acar'ın babası, Durmuş Ali, Lütfi ve Nazif Acar'ın kardeşi; Muharrem Duran'ın kayınbiraderi, Hasan Yıldırım'ın bacanağı; Ahmet ACAR vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün Ankara Karşıyaka Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Karşıyaka Mezarlığı'na defnedilecektir.

         3-Gerede İlçemiz Kayı Kiraz köyünden; Ahmet, Ferhat ve Yakup Çetinoğlu'nun babaları; Baki ÇETİNOĞLU vefat etmiştir.

         Cenazesi bugün Kayı Kiraz Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12.00'da Yeni Cami önünden araç kaldırılacaktır.

      4- Mengen İlçemiz Beşler Mahallesi'nden Nihat ve Merhum İsmet ALTINTAŞ’ın oğlu, Sedat ve Hulusi ALTINTAŞ’ın, Sevim KOCA, Sevinç OKTAY’ın kardeşi; Vedat ALTINTAŞ trafik kazası sonucu vefat etmiştir.

       Cenazesi bugün Beşler Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazının ardından aile mezarlığında defnedilecektir.

      5- Yukarısoku Mahallesi halkından, Bolu Belediyesinden emekli, Taner ve Tuncay ÇALIŞKAN’ın babası, Nimet ÇALIŞKAN’ın eşi, Raziye YILMAZ ve Şadiye KASAPOĞLU’nun kardeşi, Şaziye ÇALIŞKAN’ın oğlu; Mevlüt ÇALIŞKAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Yukarısoku Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

      6- Semerkant Mahallesi halkından, Merhum ormancı Muzaffer YAMANER’in eşi, Hafız; Emine YAMANER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

      7- Karaçayır Mahallesi halkından, Merhum Ayşe ve Mehmet ŞENYÜZ’ün kızı, Merhum İsmet ŞENYÜZ ve Şerafettin ŞENYÜZ’ün kız kardeşi, Merhum Mehmet Fuat ALP’in eşi, Turan ALP’in annesi, Ayca ve Kaan ALP’in babaannesi, Feriha ALP’in kayınvalidesi; Nimet ALP Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

      8-Alıçören Köyü halkından, Erkan ÖZCAN, Mukadder DAYAR ve Mukaddes İŞGÖREN’in babaları, Huriye ÖZCAN’ın eşi; Orhan ÖZCAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Alıçören Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak