Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Suç örgütü davasında tutuklu kalmadı

Suç örgütü davasında tutuklu kalmadı
  1 Kasım 2019

  Suç örgütü davasında tutuklu kalmadı Bolu'da, içlerinde bir polis ...

       Suç örgütü davasında tutuklu kalmadı

        Bolu'da, içlerinde bir polis memurunun da bulunduğu suç örgütü davasında, suç örgütünün lideri olduğu iddia edilen S.B. tahliye edildi.

         Bolu 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya suç örgütü lideri olduğu iddiası ile tutuklu yargılanan S.B. ile tutuksuz sanıklar E.T, E.G, E.B, F.Y, F.A, F.K, M.E, N.A, Ö.G, ve Y.T B. ile tarafların avukatları ve suç örgütünden dolayı mağdur olduklarını iddia eden 10 kişi katıldı.

       Tanıklar dinlendi

       Duruşmada, geçtiğimiz celse dinlenilmesi istenilen 11 tanık mahkemeye çağrıldı. Tanıklar kendilerine mahkeme heyeti tarafından sorulan sorulara cevap verdi. Tanıkların dinlenilmesinin ardından, sanıklar kendileri hakkında yöneltilen iddialar için tekrar savunma yaptı.

       Tutuklu kalmadı 

       Tanıkların dinlenilmesinin ardından mahkeme heyeti ara kararını açıkladı. Mahkeme heyeti tutuklu olarak yargılanan ve örgütün lideri olduğu iddia edilen S.B.'nin tahliyesine karar vererek, duruşmayı 7 Ocak tarihine ertelendi.

  • organize işler3 Kasım 2019 . 09:58

   Sosyal medyada geçmiş olsun mesajları almaya başladılar zaten zatı şahaneleri. Geçmiş olsun diyenlerin arasında iş adamları da var, bürokratlar da. Daha kimler kimler... Bu kadar geçmiş olsun mesajı görünce, geçmişte yargılandığı davaları da göz önüne alırsak, sanıyorum Bolu'daki en masum kişi çıkmış dışarı...
  • aytunç çiçek2 Kasım 2019 . 21:39

   şimdi havalarından geçilmez ünüversite bitirmiş gibi gezerler

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak