Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

“Alaaddinzedelikten ne zaman kurtulacağız!”

“Alaaddinzedelikten ne zaman kurtulacağız!”
  31 Ekim 2019

  "Merak ediyorum ve bekliyorum; Alaaddinzedelikten ne zaman kurtulacağız?"

  “Alaaddinzedelikten ne zaman kurtulacağız!”

          “Alaaddinzedelikten ne zaman kurtulacağız!”

           Belediye eski Başkanı Aalaaddin Yılmaz döneminde, bütün belgeleri tam olmasına rağmen, köy ekmeği üreten fırınının haksız ve hukuksuz bir şekilde defalarca mühürlendiğini belirten İsmail Eriş isimli vatandaş, yeni başkan Tanju Özcan tarafından elindeki belgelerin incelenerek Alaaddinzedeliğinin giderilmesini ve 5 yıllık mağduriyetinin sona erdirilmesini istiyor.

          Belediye eski Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın keyfi olarak zulüm yaptığı Alaaddinzede vatandaşlardan biri olan İsmail Eriş, Gazetemize kadar gelerek 5 yıldır haksız ve hukuksuz bir şekilde devam eden mağduriyetinin yeni başkan tarafından giderilmesini istedi.

          Mağduriyetim daha ne kadar devam edecek?

         Bolu Merkez’e bağlı bir köy iken mahalle yapılan Salıbeyler Mahallesi’nde üretim yapmakta olan fırınına, eski başkan Alaaddin Yılmaz tarafından çeşitli zamanlarda defalarca zabıta olmayan zabıtalara mühürletme yaptırıldığını belirten İsmail Eriş, “Fırınımın bütün belgeleri ve ruhsatı tam olmasına rağmen, o günlerde fırınının müstecirine olan husumeti nedeni ile benim ruhsatlarımla oynandı. Fırın defalarca mühürlendi. Kazanılmış haklarım elimden alındı” dedi.

         “Bütün belgelerimin incelenerek ruhsatımın verilmesini istiyorum”

         Elindeki bütün belgelerin Yeni Belediye Başkanı Tanju Özcan tarafından yeniden incelenerek ruhsatının verilmesini isteyen Eriş, “Ben Sayın Tanju Özcan Başkanımızdan elimdeki belgeleri incelemesini ve kazanılmış haklarımı geri vermesini, dolayısıyla beş yıldan beri devam eden mağduriyetimin de giderilmesini istiyorum” dedi.  

        “Mühürleyen zabıtaların bile sahte memur olduklarını öğrendik”

         Alaaddin Yılmaz döneminde fırınımı mühürleyen zabıta kıyafeti giydirilmiş kişilerin bile zabıta memuru olmadıklarını tesadüfen öğrendiklerini belirten İsmail Eriş; “Geçtiğimiz günlerde Belediyeye gelen müfettişe şikayette bulunduk. Müfettiş de mühürleme yapan zabıtayı çağırarak sorgularken, Zabıta görünümlü şahıs, kendisinin zabıta memuru olmadığını ifade etti. Bunun üzerine müfettiş ise zabıta olmayan belediye işçisine zabıta kıyafeti giydirerek görev yaptırmanın da suç olduğunu belirtti. Yani Alaaddin Yılmaz’ın sahte zabıtalarla yaptırdığı mühürletme işlemlerinin de geçersiz olduğunu müfettiş beyden öğrenmiş oldum” dedi.    

        Cumhurbaşkanı'na gönderilen dilekçemizdeki imzaların gerçekliği sorgulanıyor!

        Daha önce köydeki fırının mühürlenerek kapatılmasına karşı çıkan köy halkının imza toplayarak Cumhurbaşkanı'na sundukları şikayet dilekçesindeki imza sahiplerinin de tek tek sorgulandığını belirten İsmail Eriş; "Cumhurbaşkanlığının talimatı ile dilekçemiz işleme konulmuş, ancak belediye yetkililerinin topu taça atmaya çalışarak, dilekçenin altındaki imzaların sahte olduklarını beyan etmeleri üzerine, dilekçede ismi bulunan herkes tek tek karakola çağrılarak ifadeleri alınmaya başlamıştır. Merak ediyorum ve bekliyorum; Alaaddinzedelikten ne zaman kurtulacağız?" dedi.   

  • adamın bırı2 Kasım 2019 . 21:22

   eyyy alladdın yılmaz oyle toplumun ıcınde başın asagıda gezer sın gızlı saklı kenarlarda koselerde pısarsın ne oldu saltanat bıttı mı???? hadıbudunyYI BOSVER nasıl can vereceksın cok merak edıyorum. oyle pıslıkler yaptınkı bunun hesabını ahırette naıl verceksın
  • ismail cantürk2 Kasım 2019 . 02:29

   uçanbeygirin ayakları yere değdiği zaman...
  • Deyalla2 Kasım 2019 . 01:41

   Sırf kendi görüşünden değil diye, kendi adamlarına kadro açmak için zor durumlarında, emekliliğe zorlanıp en uzak illere tayini çıkarılan 48 yaşında emekli oldurulan memurlar olarak hakkımız zehir zıkkım olsun. Boyu devrülesice. , şişesice.
  • Belediyeci 1171 Kasım 2019 . 08:55

   117 işçi olarak bizde alaaddinzedeyiz HAKLARIMIZI HELAL ETMİYORUZ.
  • Çilekeş Emekli31 Ekim 2019 . 17:56

   Yörüyen Merdümen yapulmadu.. Bizde Alaaddünzedeyüz..
  • bolulu31 Ekim 2019 . 17:51

   kamera kayıtları yokmu

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak