BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 30 Ekim Çarşamba)

Vefat edenler (Bugün 30 Ekim Çarşamba)
  30 Ekim 2019

        1- Akçaalan Köyü halkından, Mevlüde ACAR’ın eşi, Nazmiye ACAR Merhum Hasan ACAR’ın oğlu, Durmuş, Emine, Rukiye ve Cevriye’nin babaları, Hüseyin, Basri, Cevat ACAR’ın ağabeyleri; Cemalettin ACAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Akçaalan Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecekir.

       2- Seben İlçesi Kuzgölcük Köyü halkından Tahsin BAYRAMOĞLU’nun eşi, Rabia, Reis, Hasan ve Metin BAYRAMOĞLU’nun anneleri, İzzet Baysal Devlet Hastanesi'nden emekli; Bahire BAYRAMOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Kuzgölcük Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

         Saat 14:00 de Aktaş Cami önünden araç kaldırılacaktir.

        3- Semerkant Mahallesi esnaflarından Merhum Naciye BODUR’un eşi, emekli öğretmen Yahya BODUR’un babası; Mehmet BODUR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Akçakavak Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        4- Mudurnu İlçesi Hacıhalimler Köyü halkından Merhum Mehmet BAYRAM’ın eşi, Merhum Mustafa BAYRAM, İbrahim BAYRAM ve Ayşe KARAMAN’ın anneleri, Niyazi ve İbrahim TANRIKULU, Hacer DEMİREL’in kardeşleri; Hatice BAYRAM  Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Mudurnu Hacıhalimler Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       5- Naciye ve Merhum Ahmet Sarıkaya’nın Oğlu, Gülsen ve Merhum Aykut Hitit’in Damadı, Metin Sarıkaya’nın Kardeşi, Gonca Sarıkaya’nın (Hitit) Eşi, Av. Tuğçe Sarıkaya'nın (Seymen) Kayınpederi, Av. Ali Mert Sarıkaya’nın Babası, İpek Sarıkaya’nın Dedesi; Murat SARIKAYA Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.

      Cenazesi yarın (31 Ekim Perşembe) Siteler Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı’nda defnedilecektir.

      6- Hamzabey Köyü halkından, Hatice ELÇİN’in eşi, Fatma YILDIZ, Sinan ELÇİN, Merhum Mustafa ELÇİN’in babaları; Osman ELÇİN Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Hamzabey Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak