Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Cumhuriyet Bayramı coşkusu İrem Derici ile tavan yaptı

Cumhuriyet Bayramı coşkusu İrem Derici ile tavan yaptı
  30 Ekim 2019

  Cumhuriyet Bayramı coşkusu İrem Derici ile tavan yaptı 29 ...

  Cumhuriyet Bayramı coşkusu İrem Derici ile tavan yaptıCumhuriyet Bayramı coşkusu İrem Derici ile tavan yaptıCumhuriyet Bayramı coşkusu İrem Derici ile tavan yaptıCumhuriyet Bayramı coşkusu İrem Derici ile tavan yaptıCumhuriyet Bayramı coşkusu İrem Derici ile tavan yaptı

        Cumhuriyet Bayramı coşkusu İrem Derici ile tavan yaptı       

        29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında düzenlenen Fener Alayı büyük coşkuya sahne oldu. Kent Meydanı’nda bir araya gelen binlerce kişi, belediye bandosunun çaldığı marşlar eşliğinde yürüyerek Cumhuriyetin 96. yılını kutladı.       

        Bolu Belediyesi tarafından düzenlenen Cumhuriyet Konseri'nde sahne alan ünlü sanatçı İrem Derici, söylediği şarkılarla binlerce kişiye 2 saat boyunca neşeli bir gece yaşatırken, Cumhuriyet coşkusu tavan yaptı. 

        Fener alayının ardından Belediye Meydanı'nda başlayan konserde ilk olarak Bolu'nun güzel sesi Tuğba Göktaş sahneye çıktı. Göktaş'ın ardından sahne alan İrem Derici binlerce kişiye coşku dolu anlar yaşattı. Konserde konuşan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bolu’nun dünyanın en güzel şehri olduğunu, Bolu’yu daha da güzelleştirmek için elinden gelen her şeyi yapacağını ifade etti. Özcan ayrıca, ilerde daha sık konser olacağının da müjdesini verdi. Başkan Özcan, eşi Meral Özcan'la dans ederek Derici'nin şarkılarına eşlik etti. 

        İrem Derici birçok şarkının yanı sıra 10. Yıl Marşı'nı da söyledi. Marş boyunca vatandaşlar Türk Bayraklarıyla sanatçıya eşlik etti. 

  • berk31 Ekim 2019 . 22:03

   imamoğlu iç çamairiyla kıvırtanlara milyonlar aktardı kutlama diye bolu ne kadar verdi...yahu bu değil cumhuriyet kutlaması sahnede tepin 10 yıl marşı söyle akşam rakı leblebi kokteyl...hangi ve kimin cumhuriyeti emine teyze ne anlar bu zirto işlerinden nabi dayı papyonlu sarhoşu ecnebi zanneder..bu cumhuriyet elitlere mi geldi..boş işler

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak