BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 27 Ekim Pazar)

Vefat edenler (Bugün 27 Ekim Pazar)
  27 Ekim 2019

        1- Bolu Esnaflarından Merhum Erdoğan Uğur'un Eşi, Ahmet Hamdi Uğur ve Çetin Uğur'un Anneleri, Merhume Şengül Uğur ve Zübeyde Uğur'un Kayınvalidesi, Erdoğan Emrah Uğur, Erdi Eralp Uğur ve İlknur Uğur'un Babaanneleri; Şükran UĞUR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün İzzet Baysal Mahallesi, Dostlar Sokak, Dostlar Apartmanı A Blok Daire 16'daki evinden alınarak Yeşil Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Alpağut Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir. 

      2- Düzce ili Kaynaşlı ilçesi Yeniyurt köyü halkından, Kezban ÇAKIR’ın eşi, Mustafa, Murat, Sedat, Aslı, Melek ve Ayşe ÇAKIR’ın babaları; Veysel ÇAKIR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

      Cenazesi bugün Düzce ili Kaynaşlı ilçesi Yeniyurt köyü caminde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       3- İhsaniye Mahallesi halkından, Orman işletmesinden emekli Merhum Tahsin ve Merhume Firdevs KUYAR’ın oğlu, Merhum Mehmet ve Şaziye YANAR’ın damadı, Nebahat KUYAR’ın eşi, Doktor Aysel KUYAR’ın abisi, Mustafa ve Zeynep KUYAR’ın babaları; Ahmet KUYAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Yakuplar köyü caminde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       4- Banaz köyü İmamlar Mahallesi halkından, Merhum Yakup TEMEL’in eşi, Murat TEMEL, Hacer ÖZTÜRK, Şerife CAN ve Aziz TEMEL’in anneleri; Nezaket TEMEL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Banaz köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       5- Paşaköy Mahallesi halkından, Merhum Hüseyin ÖZKAYA’nın eşi, Fatma ŞİMŞEK, Emine UYANIK ve Muhsin ÖZKAYA’nın anneleri; Taliye ÖZKAYA  Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Paşaköy caminde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Paşaköy mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak