BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 26 Ekim Cumartesi)

Vefat edenler (Bugün 26 Ekim Cumartesi)
  26 Ekim 2019

       1- Mudurnu ilçesi Göncek Köyü halkından Merhum Arife ve Hatice KÖROĞLU’nun babaları, Ümran ve Sevinç KÖROĞLU’nun kayınpederi, Sümer Mahallesi halkından, Çimento Fabrikası'ndan emekli; Mustafa KÖROĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Mudurnu ilçesi Göncek Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Göncek köyü Demirciler Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

       2- Çaygökpınar Köyü halkından Merhum Mehmet Ali ve Müşerref ÇAY’ın oğlu, Hacer ÇAY’ın eşi,Ahmet ve Uğur ÇAY’ın babaları; Hasan ÇAY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Çaygökpınar Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       3- Mengen İlçemiz Afşar Köyü halkından Adem ve Şerife KESER’in oğlu, Cemile KESER’in eşi, Alperen Sefa KESER’in babası; Servet KESER  Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Mengen ilçesi Afşar köyü Keseroğlu Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       4- Gerede İlçemiz Ümit Köyü'nden Merhum Yusuf Erdoğan’ın eşi, Ahmet, Mehmet ve Mustafa Erdoğan’ın Anneleri Merhum Celal Aydemir ve Yücel Duman’ın Kayınvalideleri; Hatice ERDOĞAN vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün Ümit Köyü'nde Kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Ümit Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12:00’de Yeni Cami önünden araç kaldırılacaktır.

        5-Mengen ilçemiz Nazırlar Köyü Göl Mahallesi'nden emekli ormancı; İzzet PEKER vefat etmiştir.

       Cenazesi bugün Nazırlar Köyü Göl Mahallesi'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazının ardından aile mezarlığında defnedilecektir.

      6- Bolu Esnaflarından Merhum Erdoğan Uğur'un Eşi, Ahmet Hamdi Uğur ve Çetin Uğur'un Anneleri, Merhume Şengül Uğur ve Zübeyde Uğur'un Kayınvalidesi, Erdoğan Emrah Uğur, Erdi Eralp Uğur ve İlknur Uğur'un Babaanneleri; Şükran UĞUR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi Yarın (27 Ekim Pazar) İzzet Baysal Mahallesi, Dostlar Sokak, Dostlar Apartmanı A Blok Daire 16'daki evinden alınarak Yeşil Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Alpağut Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir. 

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak