Bayram tebrik ilanlarınızı İNANDIĞINIZ, GÜVENDİĞİNİZ gazetelere veriniz

Fay Yamaner 5. Geleneksel Altın Fırsat Günleri Büyük İlgi ile Başladı

Fay Yamaner 5. Geleneksel Altın Fırsat Günleri Büyük İlgi ile Başladı
  18 Ekim 2019

   Fay Yamaner Mücevher “5'inci Geleneksel Altın Fırsat Günleri” 17 Ekim Perşembe günü 14 Burda AVM ve İzzet Baysal Caddesi Fay Yamaner mağazalarında başladı.       

  Fay Yamaner 5. Geleneksel Altın Fırsat Günleri Büyük İlgi ile BaşladıFay Yamaner 5. Geleneksel Altın Fırsat Günleri Büyük İlgi ile BaşladıFay Yamaner 5. Geleneksel Altın Fırsat Günleri Büyük İlgi ile BaşladıFay Yamaner 5. Geleneksel Altın Fırsat Günleri Büyük İlgi ile Başladı

        Video için tıklayınız;

  https://www.youtube.com/watch?v=ti_llTSDfdA&feature=youtu.be     

       Fay Yamaner 5. Geleneksel Altın Fırsat Günleri Büyük İlgi ile Başlıyor

         Fay Yamaner Mücevher “5'inci Geleneksel Altın Fırsat Günleri” 17 Ekim Perşembe günü 14 Burda AVM ve İzzet Baysal Caddesi Fay Yamaner Mağazaları'nda başladı.       

          Bolu’da yıllardır en moda altın koleksiyonlarını, güler yüzlü hizmeti ve uygun fiyatlar ile birleştiren “Fay Yamaner Mücevher” otuz yılı aşan tecrübesi ile fark yaratmaya devam ediyor.

          Dört  yıldır Bolu’nun yanı sıra, Düzce gibi çevre illerde de büyük ilgi ile karşılanan “Geleneksel Fırsat Günleri” bu yılda her zevke hitap eden altın yüzlerce model altın tektaş, altın beştaş yüzük modellerinde yılın en büyük indirimi başladı.

        Renkli taşlı ürünlerden, vazgeçilmez klasik ürünlere, bileklik, kolye, yüzük gibi tüm altın takı modellerine, yılın en büyük indirim fırsatını sunan

        Fay Yamaner Mücevher'de; 

        249 TL’den başlayan altın yüzük ve kolye modellerine, en özel altın hediyelerine, en iyi fiyat avantajı ile sahip olabilirsiniz.

         Atasay, Asgold, Regold, Arpaş ve Cetaş gibi markaların altın koleksiyonlarının yanında, Versace, Tissot, CalvinKlein ve Pierre Cardin gibi dünya markası saatlere, yılın en büyük indirimli fiyatları ile sahip olabilirsiniz.

        Fay Yamaner Mücevher’in İzzet Baysal Caddesi ve 14 Burda AVM deki mağazalarında büyük fırsat kampanyası sadece dört gün devam edecek.

        Kampanya boyunca İzzet Baysal Caddesi'ndeki merkez mağazasının yanı sıra, 14 Burda AVM’deki mağazası Pazar günü dahil, akşam saat 22.00’a kadar hizmet verecek olan ilimizin önemli markası Fay Yamaner Mücevher’in 5. Geleneksel Fırsat Günleri'nin, şüphesiz bu yılda Bolu halkı tarafından büyük ilgi ile karşılanması bekleniyor.

        Fay Yamaner Mücevher’i sosyal medya hesaplarından takip edip, kampanya ile ilgili bilgilere ulaşabilir ve sürpriz hediyeli çekilişlere katılabilirsiniz.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Tonet Sandalye Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Cafe Sandalye Bolu Dezenfeksiyon