“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Vefat edenler (Bugün 16 Ekim Çarşamba)

Vefat edenler (Bugün 16 Ekim Çarşamba)
  16 Ekim 2019

        1- Düzce Kaynaşlı İlçesi Yeniyurt Köyü halkından, Merhum Vahit KAZAN ve Merhume Esma KAZAN’ın oğlu, Fikriye KAZAN’ın eşi, Hacer, Gülcan ve Nuray ÇOŞKUN’un babaları Merhum Haydar KAZAN, Merhum Cemal KAZAN, Mehmet Zekeriya ve İrfan KAZAN’ın ağabeyi; Hacı Kazım KAZAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Yeniyurt Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       2- Mudurnu İlçesi Kavallar Köyü halkından Merhum Mehmet DEMİRKOL’un eşi, Osman ve İsmail DEMİRKOL, Türkan AKKAYA’nın anneleri; Fatma DEMİRKOL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Kavallar Köyü'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        3-Gerede İlçemiz Yeni Mahalle halkından Gerkonsan'dan emekli Hacı Zahir Karaman'ın eşi, Sedaş Müdürü Reşat, Cimşit ve gardiyan Murat Karaman'ın anneleri; Hacı Gülperi KARAMAN vefat etmiştir.

         Cenazesi bugün saat 12.00'de Yeni Mahalle Zirve Caddesindeki evinden alınarak Yeni Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehir Mezarlığı'na defnedilecektir.

        4-Gerede İlçemiz Kabiller Mahallesi'nden Aktar merhum Niyazi Varol'un oğlu, Aktar Mehmet Varol'un ağabeyi, Sema ve Ertan Varol'un babaları; Lütfi VAROL vefat etmiştir.

         Cenazesi bugün Ankara Karşıyaka'da kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Ankara Karşıyaka Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak