BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

“kasten yaralama-tehdit ve hakaret” ten işlem yapıldı

“kasten yaralama-tehdit ve hakaret” ten işlem yapıldı
  8 Ekim 2019

  “Kasten yaralama-tehdit ve hakaret” ten işlem yapıldı Bolu’da, 3 ...

       “Kasten yaralama-tehdit ve hakaret” ten işlem yapıldı       

        Bolu’da, 3 çocuğuyla birlikte yolun karşısına geçmek isteyen babanın, yol vermeyen otomobildeki 3 kişi tarafından çocuklarının gözü önünde darp edilmesi olayı ile ilgili valilikten açıklama geldi.

         Bolu Valiliği'nden yapılan açıklamada şu şekilde;

         06.10.2019 günü İzzet Baysal Caddesi’nde meydana gelen ve bir internet haber sitesinde “hem yol vermediler, hem çocukları önünde dövdüler” şeklinde yer alan “kasten yaralama-tehdit-hakaret” olayının failleri aynı gün yakalanarak Cumhuriyet Başsavcılığı'na teslim edildi.

         Ayrıca araç sahibine 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanununun 73/a (araçları kamunun rahat ve huzurunu bozacak veya kişilere zarar verecek şekilde saygısızca sürmek) maddesi ve 61/c (Taşıt yolu üzerinde geçiş yolları önünde veya üzerinde park etmek) maddelerinden trafik para cezası uygulanmıştır.

        OLAY

        Bolu’da, 3 çocuğuyla birlikte yolun karşısına geçmek isteyen babanın, yol vermeyen otomobildeki 3 kişi tarafından çocuklarının gözü önünde darp edilmesi kameralara yansıdı.

         Olay, Tabaklar Mahallesi PTT Caddesi üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 3 çocuğuyla birlikte İzzet Baysal Caddesi’nden PTT Caddesi’ne geçmek isteyen baba N.U, kendisine yol vermeyen 34 YM 4063 plakalı aracın sürücüsüyle sözlü tartışma yaşadı. Tartışmanın üzerine otomobilden inen sürücü ve yanındaki 2 kişi çocuklarının gözü önünde baba N.U.’ya tekme ve yumruklarla saldırdı. Küçük çocukların korku dolu anlar yaşadığı kavgada, çevredeki vatandaşlar bir yandan çocukları sakinleştirirken diğer yandan da kavgayı ayırmaya çalıştı.
         Vatandaşların müdahalesiyle sona eren kavganın ardından araç sürücüsü, “Bak sana söylüyorum. Sen önce benim kim olduğumu bir öğren” diyerek aracına binerek olay yerinden ayrıldı. Darp edilen baba N.U. ise emniyet müdürlüğüne giderek kendisini darp eden kişiler hakkında şikayetçi oldu.
  Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

        06.10.2019 günü saat:13.10 sıralarında İlimiz Tabaklar Mahallesi İzzet Baysal Caddesi İNG Bank önünde meydana gelen 'kasten yaralama-tehdit-hakaret' olayı ile ilgili olarak;

         Bahse konu cadde üzerinde ailesi ile birlikte yaya olarak yolun karşısına geçen N.U. isimli şahıs cadde üzerinde seyir halinde ilerleyen 34... plakalı beyaz renkli araçtan yol istediğini, araç sürücüsünün kendisine laf attığını ve devamında tartışma çıktığını, aracın içerinde bulunan 2 şahsın kendisini darp ettiğini,  tehdit ve hakarette bulunduklarını 155 Hattını arayarak görevlilerimize beyan etmiş, olayla ilgili şahsın Polis Merkezinde müracaatı alınmış, olaya karışan şahıslar olay günü Polis Merkezinde 'müşteki şüpheli' sıfatıyla ikmalen işlem yapılarak serbest bırakılmıştır.

         Olayla ilgili adli tahkikat devam etmekte olup, 34… plakalı beyaz renkli araç sahibine 2918 Sayılı Karayolları Trafik Kanununun 73/a (Araçları Kamunun Rahat ve Huzurunu bozacak veya Kişilere zarar verecek şekilde saygısızca sürmek) maddesi ve 61/c (Taşıt yolu üzerinde geçiş yolları önünde veya üzerinde park etmek) maddelerinden toplamda 218 TL Trafik İdari Para Cezası uygulanmıştır..

  • Devlete para lazim abicim10 Ekim 2019 . 22:40

   Aynen
  • yılmaz8 Ekim 2019 . 15:32

   Cöle arkadaş emniyet neden yol vermedin diye ceza yazıyor. daha adam dövmekten ceza almadılar büyük ihtimalle oda olur..tabii ne kadar olur bilemem
  • MUHTAR8 Ekim 2019 . 14:19

   erkeklere bak 3 kişi 1 kişiye karşı
  • Cöle8 Ekim 2019 . 11:11

   Yani emniyet diyoki ver 165 TL git iki adam daha döv...

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak