BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 5 Ekim Cumartesi)

Vefat edenler (Bugün 5 Ekim Cumartesi)
  5 Ekim 2019

       1- Mengen İlçemiz Dereköy Köyü Muhtarı Hasan ÖZKAN’ın annesi; Makbule ÖZKAN(95) vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün Dereköy Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazının ardından aile mezarlığında defnedilecektir.

       2- Gerede İlçemiz Danişmentler Köyü'nden Mehmet Karagöz'ün Babası, Yeni Câmi eski müezzinlerinden Nihat Karagöz'ün amcası, Cevaplar Kur'an Kursu Eski bekçilerinden: Rafet KARAGÖZ vefat etmiştir.

         Cenazesi bugün Danişmentler Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12.15 de Yeni Cami önünden araç kaldıracaktır.

        3- Seben İlçesi Karaağaç Köyü halkından Mukerrem KAMIŞ’ın eşi, Selahattin ve Şerafettin KAMIŞ’ın babası, Yunus KAMIŞ ve Rabia TUNCAY’ın kardeşi; Musafettin KAMIŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Seben ilçesi Karaağaç Köyü Camii’nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

         Cenazesi için saat:14:00’de Aktaş camii önünden araç kaldırılacaktır.

       4- Karacasu Beldesi halkından Merhum Ahmet ve Merhume Ayşe KABASAKALOĞLU’nun kızı, Merhum İsmail, İbrahim KABASAKALOĞLU’nun ablaları, Sanayi esnaflarından Ahmet HIRCA’nın eşi, Aydın HIRCA ve Hülya TÖNGEMEN’in anneleri; Mürvet HIRCA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Karacasu Merkez Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Karacasu Merkez Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak