BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 1 Ekim Salı)

Vefat edenler (Bugün 1 Ekim Salı)
  1 Ekim 2019

        1- Seben İlçesi Keskinlik Mahallesi halkından, Fatma AY’ın eşi, Aysun, Asuman ve Neslihan’ın babaları, Halk Bankası'ndan emekli Veznedar; Ali AY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Seben Yeni Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra merkez mezarlığına defnedilecektir.

        Saat 10:30 da Aktaş Cami önünden araç kaldırılacaktır.

      2- Bürnük Köyü Zahmanlar Mahallesi halkından Merhum Mehmet MEŞECİ’nin eşi, Adil, Hüseyin, Erol MEŞECİ, Şerife YAMAK’ın anneleri; Hayriye MEŞECİ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Bürnük Köyü Zahmanlar Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       3- Mudurnu İlçesi halkından Kadriye YERLİKAYA’nın oğlu, Gülşen YERLİKAYA’nın eşi, Umut Önder ve Begüm YERLİKAYA’nın babaları, Oktay YERLİKAYA’nın kardeşi; Mehmet YERLİKAYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Mudurnu Büyük Camii'de kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Beşkavaklar Merkez Mezarlığına defnedilecektir.

        4- Bolu Gölköy halkından Huriye KARAKAŞ’ın eşi, İbrahim KARAKAŞ ve Sabriye KABADAYI’nın babaları; İbrahim KARAKAŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Gölköy Caminde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       5- Gerede İlçemiz Yağdaş Köyü'nden Hacı Sarı Ahmet Günel’in eşi; Muhsin, Tahsin ve Hasan Günel’in Anneleri; Hacı Fatma GÜNEL vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün Karadeniz Ereğli Hatip Camisi'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Karadeniz Ereğli Şehir Mezarlığı'na defnedilecektir

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Tonet Sandalye