BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 27 Eylül Cuma)

Vefat edenler (Bugün 27 Eylül Cuma)
  27 Eylül 2019

        1- Dörtdivan İlçesi Yağbaşlar Köyü Mursallar Mahallesi halkından Mustafa KUMAŞBAY’ın oğlu, Hacer KUMAŞBAY’ın eşi Adem ve Hakkı KUMAŞBAY’ın babaları; Mustafa KUMAŞBAY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Yğbaşlar Köyü Mursallar Mahallesi Camii'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       2- Çepni Köyü halkından Merhum Hasan GÜN ve Hayriye GÜN’ün oğlu, Hatice GÜN’ün eşi, Nesrin ve Ahmet GÜN’ün babaları, Murat ATEŞ’in kayınpederi, Sağlık Müdürlüğü'nden emekli; Ali GÜN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Çepni Köyü Camii'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       3- Karacasu Beldesi Mesciler Köyü halkından Merhum Niyazi ÖZKAN’ın eşi, Fatma YILMAZ, Ahmet ÖZKAN, Refika ÇİZMECİ ve İsmail ÖZKAN’ın anneleri; Münevver ÖZKAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Mesciler Köyü Camii'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       4- Gerede İlçemiz Halaçlar Köyü halkından, Seviller Mahallesi'nden Mustafa Keskin'in babası, İlçe Sağlık Müdürlüğü Personeli Nuri Özdemir, Motorcu Halit Özdemir ve Rıza Coşkun'un kayınpederi, Şöför Selim Coşkun'un dayısı, Emekli Şoför; Kara Selahattin KESKİN vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün saat 11.30'da Seviller Mahallesi Bocurgatoğlu Sokak'taki evinden alınarak Yeni Camii'de kılınacak cuma ve cenaze namazından sonra Şehir Mezarlığı'na defnedilecektir.

          5- Büyükcami Mahallesi'nden Merhum Avukat Kemal DOĞANDOR’un eşi,  Merhum Kenan ERSOY, Merhum İrfan ERSOY, Orhan ERSOY ve Turgut ERSOY’un kardeşi, Haluk DOĞANDOR ,Selçuk DOĞANDOR, İsmail DOĞANDOR ve Bahar GÜRSOY’un anneleri; Yıldız DOĞANDOR Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.
           Cenazesi yarın (28/09/2019 Cumartesi) İstanbul Zincirlikuyu Mezarlığı Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Emirgan Aile Mezarlığı'na defnedilecektir

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak