“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Vefat edenler (Bugün 24 Eylül Salı)

Vefat edenler (Bugün 24 Eylül Salı)
  24 Eylül 2019

        1- Eski aktarlardan Merhum Rafet ve Müşerref Arslan’ın Oğlu, Adnan Arslan’ın Kardeşi, Ayhan Arslan, Nurcan, Türkan ve Nurhan’ın Abileri, Nezaket Arslan, Ahmet ve İbrahim Akbaş’ın kayınbiraderi Olcay ve Tuncay Arslan’ın amcaları, Sevil, Seçil, Emel, Sibel ve Savaş Akbaş’ın Dayıları; Rıdvan ARSLAN Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı’nda defnedilecektir. 

       2- Salıbeyler Mahallesi halkından Merhum Yusuf ATALAY’ın eşi, Merhum Mehmet ATALAY, Hayri ATALAY ve Melahat KIVRAK’ın anneleri; Hacer ATALAY Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Salıbeyler Mahallesi Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

        3- Gerede İlçemiz Zeyneller Köyü'nden Kemal, Adalet ve Merhum İbrahim Ataman'ın babaları, emekli imam; İlyas ATAMAN vefat etmiştir.

         Cenazesi bugün saat 12.00'de Orta Mahalle Cumhuriyet Caddesi'ndeki evinden alınarak, Yeni Camide kılınacak öğle cenaze namazından sonra Zeyneller Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak